Małgorzata Rozenek-Majdan szczerze o swojej trzeciej ciąży: „Nie wiem, czy byłabym dobrą mamą dla dziewczynki”

Małgorzata Rozenek-Majdan: ''wszyscy nam zawsze życzyli dziewczynki. Myślałam - dlaczego?'', reporter: Joanna Andrzejewska 
O dziecko starała się z mężem blisko trzy lata. Dziś, kiedy wygraną walkę o szczęśliwe rodzicielstwo ma już praktycznie za sobą, chętnie dzieli się ze światem informacjami na temat nowego potomka. Jakie imię dostanie jej trzeci syn, czy Małgorzata Rozenek-Majdan marzyła o córce i jak na wiadomość o ciąży zareagowała rodzina? Posłuchaj!

W pierwszym „ciążowym” wywiadzie udzielonym przez jedną z ulubionych par polskiego show biznesu, zakochani zdradzili kilka szczegółów na temat błogosławionego stanu Perfekcyjnej Pani Domu. Radosław Majdan, nie kryjąc szczęścia, podzielił się z widzami programu Dzień Dobry TVN, że niedługo zostanie tatą… chłopca. Małżeństwo nie podało jednak wówczas więcej informacji odnośnie nowego członka rodziny. Ja poprosiłam przyszłą mamę, by zdradziła nam nieco więcej szczegółów.

Cały wywiad zobaczysz tutaj:

Znamy płeć dziecka Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana!

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan chciałaby mieć córkę?

Małgorzata Rozenek-Majdan już niedługo urodzi kolejnego syna. Myślisz, że gwiazda marzyłaby o córce? Nic bardziej mylnego!

Wszyscy nam zawsze życzyli dziewczynki. Myślałam: dlaczego? Ja nie wiem czy byłabym dobrą mamą dla dziewczynki. Może tez dlatego, że nigdy jej nie miałam. Ja marzyłam o chłopcu. Wydawało mi się, że takie wejście do naszego domu dziewczynki, mogłoby zaburzyć harmonię

Gwiazda dodaje również, że na chłopca jest lepiej przygotowana – ma już zgromadzone wiele rzeczy, w tym zabawek i ubranek, bo jak sama przyznaje, jeśli chodzi o dziecięce rzeczy, kupuje je na zapas.

Reakcja dzieci Małgorzaty Rozenek-Majdan na jej trzecią ciążę

A czy synowie Małgorzaty również ucieszyli się na wieść, że niedługo będą mieli młodszego brata? Okazuje się, że bardzo. Staś, czyli starszy syn gwiazdy liczy na to, że uwaga przeniesie się teraz na najmłodszego członka rodziny, a co za tym idzie, on otrzyma więcej luzu. Z kolei Tadeusz nie może doczekać się przyjścia na świat chłopca.

Imię trzeciego dziecka Małgorzaty Rozenek-Majdan

Czy Małgosia uchyliła rąbka tej tajemnicy? Poniekąd. Przyszła mama, co prawda nie podaje konkretnej propozycji, niemniej daje nam już małą wskazówkę.

Jest tradycyjne […]Wiedzieliśmy, że jeśli kiedykolwiek byłby chłopak, to właśnie o takim imieniu. Nie jest to imię po członku rodziny, ale bardzo podoba nam się geneza tego imienia i jego brzmienie. Ponieważ wszystko może się jeszcze zdarzyć, bo to różnie bywa, wolałabym jeszcze nie zdradzać

Dodajmy, że Małgorzata Rozenek-Majdan jest już mamą 14-sto letniego Stanisława i 9-cio letniego Tadeusza. Jaka jest historia imion chłopców?

Stasio i Tadzio to były pomysły na imię jeszcze zanim byłam w ciąży. Wiedziałam, że będę miała syna Stasia, ponieważ mój ukochany tata ma na imię Staś i zawsze chciałam, żeby miał trochę cech jego charakteru. Tadeusz był ukochanym tata mojej mamy, którego ja nigdy nie poznałam, ponieważ on zmarł, jak moja mama miała 7 lat. Moja mam i babcia cale życie go wspominały. To już musiał być Tadeusz – wyidealizowane imię

Zobacz wideo - Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza szczegóły na temat imienia dla swojego trzeciego dziecka:

Reporter: Joanna Andrzejewska

Imiona dzieci polskich gwiazd

Państwo Rozenek-Majdan nie są jedyną parą, która swoje Pociechy nazywa tradycyjnymi imionami. Do grona fanów takich propozycji bez wątpienia należy również Dorota Szelągowska. Projektantka wnętrz jest mamą Heleny oraz Janiny. Również w rodzinie Dowborów są dzieci nazwane w tradycyjny sposób – Helena i Janina. Miłośniczką klasycznych rozwiązań okazuje się również Małgorzata Socha, czyli mama Zosi, Basi i Stasia.

Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie zobacz tę rozmowę! Dowiesz się z niej także, jak na ciążę zareagował sam Radosław, a także jak w błogosławionym stanie czuje się Małgosia.

Rozmawiała Joanna Andrzejewska

Zobacz też:

Premiera dokumentu Małgorzaty Rozenek-Majdan. „Jestem rodzicem, który może się cieszyć macierzyństwem dzięki in vitro”

„In vitro. Nauka czy cud”. Małgorzata Rozenek-Majdan opowiada o szczegółach metody

Małgorzata Rozenek w nietypowej odsłonie. Fani: „Matka Boska Rozenkowa”

podziel się:

Pozostałe wiadomości