Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała odważne zdjęcie i wywołała burzę w sieci. Fani oskarżają ją o retusz

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan
Źródło: Bartosz Krupa/East News
Małgorzata Rozenek-Majdan od kilku tygodni przebywa z rodziną na wakacjach w Tajlandii. W mediach społecznościowych nieustannie pokazuje piękne zdjęcia z tego miejsca. Najnowsze z nich wywołało falę komentarzy. Wszystko dlatego, że gwiazda odsłoniła za wiele.

Małgorzata Rozenek-Majdan o Tajlandii

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zakochali się w Azji już w trakcie udziału w programie TVN pt. "Azja Express". Po zakończeniu show zaczęli zwiedzać ten kontynent na własną rękę. Szczególnie do gustu przypadła im Tajlandia, gdzie zdecydowali się kupić willę. Przez trzy lata szukali wymarzonego miejsca, aż w końcu im się to udało. Od końca grudnia wraz z dziećmi przebywają na wakacjach na wyspie Phuket.

Tajlandia to moje miejsce na ziemi. Jem, ile chcę, a chudnę. Są tam najlepsze masaże na świecie. Chodzę w jednych szortach i japonkach cały czas. Kocham zapach tego miejsca. Tam naprawdę można odpocząć - mówiła Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z Pudelkiem.

Figura Małgorzaty Rozenek-Majdan

Majdanowie spędzili w Tajlandii święta i przywitali nowy rok. Nie zaniedbują jednak swoich fanów i regularnie zamieszczają w mediach społecznościowych fotografie ukazujące piękno otaczającej ich przyrody. Najnowsze zdjęcie wywołało szczególne emocje. W poniedziałek 10 stycznia Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała kilka ujęć, na których pozuje na piasku na tle pięknych palm. Na pierwszym z nich stoi tyłem do kamery, a kusa bielizna odsłania jej pośladki.

- Sleep, eat, love, repeat - podpisała post Małgorzata Rozenek-Majdan.

Te fotografie wywołały na Instagramie prawdziwą burzę. Niektórzy fani zachwycali się smukłą figurą gwiazdy. Inni z kolei pisali, że mamie trójki dzieci nie wypada zamieszczać takich zdjęć. W komentarzach czytamy: "Bardzo słabe to", "Nie rozumiem, po co dawać zdjęcia od tylu w stringach ", "Widać na zdjęciu bokiem Photoshop nogi, ale figura, tak czy siak, do pozazdroszczenia", "Ale retusz", ale także "Uwielbiam taką szczupła figurę! Boskie ciało" czy "No jest ogień! Co za figura, można tylko pogratulować".

A wam jak się podoba zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Zobacz także:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości