Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan. Jak wyglądały początki jej kariery?

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Małgorzata Rozenek - Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z najpopularniejszych twarzy polskiego show-biznesu. Gwiazda od ponad 10 lat związana jest ze stacją TVN i TVN Style. Jak rozpoczęła się jej kariera w mediach?

Małgorzata Rozenek-Majdan - kariera w mediach

Gwiazda TVN od 10 lat jest jedną z najpopularniejszych osobowości w polskim show-biznesie. Zanim jednak rozpoczęła karierę w telewizji, w 1997 roku skończyła szkołę baletową, a w 2004 została absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2
#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/14

W 2012 roku Małgorzata Rozenek wygrała casting na prowadzącą programu "Perfekcyjna Pani Domu". Prezenterka odwiedzała domy Polek, aby pokazać im, jak dbać o domowe ognisko. Produkcja cieszyła się dużą oglądalnością. Pierwszy sezon wyemitowano w TVN Style, a kolejne cztery w głównej stacji TVN.

Kariera telewizyjna "Perfekcyjnej Pani Domu"

Program otworzył przed Małgorzatą Rozenek nowe ścieżki kariery. Została m.in. jurorką w programie "Bitwa o dom" czy "Projekt Runway". W 2016 roku wraz ze swoim mężem Radosławem Majdanem wzięła również udział w reality show "Azja Express", a już 2 lata później byli bohaterami programu "Iron Majdan", gdzie wyruszyli dookoła świata, by na oczach widzów przeżyć niezapomniane przygody.

2016 rok był dla prezenterki przełomowy nie tylko ze względu na udział w "Azja Express". Gwiazda została także prowadzącą programu "Projekt Lady", gdzie wraz z ekspertkami - Tatianą Mindewicz-Puacz i dr Ireną Kamińską-Radomską motywowała młode dziewczyny do nauki dobrych manier. Produkcja była emitowana aż do grudnia 2021 roku.

Małgorzata Rozenek-Majdan nieraz udowodniła, że potrafi realizować kilka projektów w jednym czasie. Pomiędzy wyżej wspomnianymi programami, gwiazda realizowała produkcje dla TVN Style - "W dobrym stylu", "Warsztat urody" i "Poczuj się jak Małgosia Rozenek".

Życie prywatne Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan wiedzie szczęśliwe życie u boku byłego piłkarza i bramkarza reprezentacji Polski Radosława Majdana, którego poślubiła w 2016 roku. W czerwcu 2020 roku na świat przyszedł ich synek Henryk. Prezenterka jest także mamą Tadeusza i Stanisława, a tatą chłopców jest jej były mąż, aktor Jacek Rozenek.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości