Iron Majdan

  Iron Majdan

  Program "Iron Majdan" będzie mieć - jak zapewnia Agnieszka Jastrzębska - swoją kontynuację. O tym, co znajdzie się w nowych odcinkach opowiedzieli jej bohaterowie programu: Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan.

  - Po całym świecie rzucało nimi jak przyczepą na autostradzie. Wszędzie czekały na nich jakieś niesamowite zadania i wyzwania, niektóre z nich mrożące krew w żyłach - tak o małżeństwie Majdanów, bohaterach programu "Iron Majdan", mówił w Dzień Dobry TVN Marcin Prokop. Małgorzatę Rozenek-Majdan i Radosława Majdana gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Czego dowiedzieli się o sobie podczas realizacji programu "Iron Majdan"? Czy po tym programie są sobą zmęczeni? Jakie słabości ma Radek? Co zobaczymy w dzisiejszym odcinku? I dlaczego ten odcinek jest ulubionym odcinkiem Małgosi? Czy będzie kolejna seria?

  W ramach Iron Majdan Małgosia i Radek musieli wykonać wiele wymagających zadań. Trudności, które napotykali w czasie ich realizacji miały wpływ na relacje małżonków. W jakich okolicznościach doszło do pierwszego kryzysu między nimi? Zapytała o to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zorganizowali konkurs dla młodych małżeństw zainspirowany programem "Iron Majdan". Zakochani musieli pokonywać swoje słabości i mierzyć się z trudnymi zadaniami np z pożarem. Co według Małgosi daje małżonkom siłę? I czy to prawda, że Radosław jest pantoflarzem? Z Majdanami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Małgorzatę i Radosława Majdanów. Małżeństwo w kolejnym odcinku "Iron Majdan" spędzi czas na amerykańskim ranczu. Dlaczego był to dla Małgosi najtrudniejszy mentalnie, a dla Radosława sentymentalny odcinek? Jakie zadanie dostali do wykonania?

  O dzisiejszej pogodzie Dorota Gardias opowiada z Teatru Kamienica, a dokładnie ze studia nagraniowego. Tam, pod okiem Justyny Sieńczyłło, Dorota szlifowała swój wokalny warsztat. Jak jej poszło? Podobne zadanie stanie dziś przed małżeństwem Majdanów. Jak myślicie, poradzą sobie ze śpiewaniem? Zapraszamy na "Iron Majdan" o 22.30 w TVN.

  Już jutro o 22.30 na antenie TVN kolejny odcinek programu "Iron Majdan". Przed jakim zadaniem stanęło małżeństwo? Co takiego się wydarzyło, że chcieli przerwać zdjęcia? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z małżeństwem na torze gokartowym. Czy dali się namówić na mały wyścig? :)

  W drugim odcinku programu Iron Majdan Małgorzata i Radosław Majdanowie odwiedzili Islandię. Jakie zadanie musieli tam wykonać? Podobno ta wyprawa była jedną z trudniejszych. Dlaczego? Czego nauczyli się na Islandii? O swojej przygodzie małżeństwo opowiedziało w Dzień Dobry TVN.

  Już jutro zobaczymy pierwszy odcinek reality show, którego bohaterami są Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Parę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby powiedzieli o szczegółach programu. Gdzie ich zabrano w pierwszym odcinku? Jakie zadanie musieli wykonać? Jak się do niego przygotowywali? Podobał im się pierwszy odcinek programu? Czy o coś się kłócili podczas nagrywania show?

  Już 5 marca na antenie TVN zobaczymy pierwszy odcinek "Iron Majdan". Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan pierwszy odcinek obejrzeli razem z dziennikarzami podczas ramówki programu. Czy czuli w związku z tym presję? Dlaczego nie byli obecni podczas montażu programu? Dlaczego Instagram uratował im życie w Singapurze? I jakie mają plany na najbliższy czas? Z małżeństwem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Małgorzata Rozenek - Majdan i Radosław Majdan wzięli udział w sesji walentynkowej do jednego z magazynów. Na planie spotkała się z nimi reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Małgosia i Radosław przyznali, jako para są o wiele silniejsi niż osobno. Co to oznacza? Czy zdarza się kalkulować w uczuciach? Już za chwilę na antenie TVN zobaczymy nowy program z udziałem małżeństwa "Iron Majdan". Czy emocje jakie towarzyszą im przed emisją programu są podobne do tego, co przeżywali przed "Azją Express"?

  Już niedługo w TVN ruszy program "Iron Majdan", którego bohaterami są Małgorzata i Radosław Majdanowie. Czy para miała wpływ na tytuł reality show? Co się będzie w nim działo? Czy przez program doszło do jakiegoś kryzysu w ich związku? Z małżeństwem Majdanów rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Gdybyśmy mieli wytypować najgorętszą parę roku, to wybór byłby jeden - Małgorzata Roznek-Majdan i Radosław Majdan. Jak oni to robią, że nieustannie się o nich mówi? Co jest tajemnicą ich relacji? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli o swoim programie "Iron Majdan", który pojawi się na antenie TVN 5 marca 2018 roku. - Ten program jest kopalnią cytatów. (...) Nikt się nad nami nie roztkliwiał i dzięki temu ten program jest autentycznie szczery, i dużo jest w nim emocji - mówiła w Dzień Dobry TVN Małgorzata Rozenek-Majdan. Jakie są plusy i minusy takiego medialnego życia? Czy czasami Majdanowie mają przesyt bycia razem?