Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska o zawodzie aktorki. "Końskie zdrowie, pamięć słonia"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się refleksją dotyczącą aktorstwa. Gwiazda zachęciła tym samym fanów do interesującej dyskusji na temat predyspozycji zawodowych. Wielbiciele jej talentu jak zwykle dopisali.

Małgorzata Kożuchowska Źródło: Wojciech Olszanka / East News

Małgorzata Kożuchowska o aktorstwie

Małgorzata Kożuchowska ukończyła szkołę teatralną w 1994 roku i rozpoczęła karierę, dołączając do zespołu Teatru Dramatycznego w Warszawie. Olbrzymią popularność przyniosło jej kino i telewizja, gdzie wykreowała kilka kultowych postaci. Dziś aktorka cieszy się statusem pierwszoligowej gwiazdy i salonowej lwicy - każde jej publiczne wyjście wywołuje olbrzymie emocje. I nie ma się czemu dziwić. Małgorzata Kożuchowska ma doskonały gust i za każdym razem prezentuje się fenomenalnie.

Aktorka jest również niezwykle aktywna w sieci. Jej instagramowy profil obserwuje ponad milion internautów. W ostatnim wpisie gwiazda postanowiła podjąć temat zawodu aktora.

- Końskie zdrowie, pamięć słonia, wrażliwość motyla, skóra hipopotama, odwaga lwa i… cierpliwość, cierpliwość, cierpliwość… - napisała. - Jak myślicie jaki zawód charakteryzują te cechy… - padło pytanie.

Pod postem zaroiło się od komentarzy, w których internauci nie tylko wskazywali zawód aktora, ale też wymieniali własne, w których wspomniane cechy również są niezbędne: nauczycielka, pielęgniarka, lekarz. Część z użytkowników Instagrama zauważyła, że są to cechy każdej matki.

Małgorzata Kożuchowska w naturalnym makijażu

Małgorzata Kożuchowska znana jest z tego, że lubi eksperymentować z wizerunkiem. Tym razem zaprezentowała się w "grzecznym" wydaniu łącząc sukienkę w kwiaty z puszystym kardiganem. Aktorka, która doskonale zna się na modzie, wie, że najmocniejszym trendem sezonu jest makijaż "no make-up" i zaprezentowała się fanom w naturalnym wydaniu. Obserwatorzy zasypali aktorkę komplementami, zwracając uwagę na jej świeży i młodzieńczy wygląd.

Obecnie Małgorzata Kożuchowska pracuje na planie filmu "Gdzie diabeł nie może tam baby pośle", gdzie występuje w odważnej charakteryzacji. Jej łagodne wcielenie jest interesującym kontrastem dla drapieżnej filmowej bohaterki.

Zobacz wideo: Krystyna Przybylska w Dzień Dobry TVN o córce i wnukach

Krystyna Przybylska w Dzień Dobry TVN o córce i wnukach Źródło: A. Rogowska-Lichnerowicz, S. Brózda

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olszanka / East News

Pozostałe wiadomości