Gwiazdy

Magda Steczkowska na wakacjach z Joanną Racewicz i żoną Adama Sztaby. "Uwielbiam Was, Kobitki"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Bartosz Krupa/East News Magda Steczkowska

Magda Steczkowska wybrała się z przyjaciółmi do jednej z ulubionych destynacji gwiazd - na słoneczny Zanzibar. Pamiątkę z wyjazdu stanowić będzie z pewnością relacja na Instagramie - na jednym ze zdjęć pozuje z dziennikarką, Joanną Racewicz i żoną Adama Sztaby, Agnieszką Dranikowską-Sztabą. Promienne uśmiechy i wyjątkowe kreacje pań zachwyciły fanów piosenkarki.

Magda Steczkowska - kariera i życie prywatne

Magda Steczkowska jest szóstym z dziewięciorga dzieci Danuty i Stanisława Steczkowskich, a także młodszą siostrą piosenkarki Justyny Steczkowskiej. Od lat jest w związku małżeńskim z Piotrem Królikiem. Para wzięła ślub 22 września 2001 roku. Widzowie TVN dobrze ich znają, ponieważ wystąpili razem w programie "Ameryka Express". Magda i Piotr wychowują trzy córki: Zofię, Michalinę i Antoninę.

Wokalistka przez 12 lat uczyła się w szkołach muzycznych. W trakcie rozwoju kariery została członkiem zespołu Maryli Rodowicz. Rola chórzystki bardzo ją zafascynowała, więc kariera solowa zeszła na drugi plan. W tym okresie nagrała ponad 50 płyt z czołowymi artystami polskiej sceny. Towarzyszyła im również podczas wielu koncertów.

Po wielu namowach swojego męża Piotra Królika (Brathanki), stanęła w końcu na czele grupy Indigo, z którą w 2003 roku nagrała płytę "Ultrakolor", a następnie "Cuda" oraz krążek "Pełnia". W 2016 roku wydała pierwszą płytę solową "...nie na zawsze", a w 2018 kolejną "SeriaLove".

Aggie opowiada o swoich podróżach. Ile krajów odwiedziła gwiazda?
Aggie opowiada o swoich podróżach. Ile krajów odwiedziła gwiazda?
Dzień Dobry TVN Online

Magda Steczkowska na wakacjach

Gwiazda ma teraz bardzo dobry czas. Od kilku dni jej social media zalewają zdjęcia z prawdziwego raju na ziemi. Magda Steczkowska wybrała się na wakacje na Zanzibar. Nie jest tam jednak sama. Towarzyszy jej m.in. Adam Sztaba z żoną oraz Joanna Racewicz. Zresztą, spójrzcie sami:

- Uwielbiam Was, Kobitki - czytamy we wpisie.

Z wakacyjnej pocztówki kipi dobrą energią, co nie umknęło uwadze fanów. W komentarzach czytamy: "Wulkan energii... Cudne jesteście", "Cudownie Panie wyglądają. Życzę udanego wypoczynku", "Normalnie przepiękny sabat. Miotły zaparkowane tuż za rogiem".

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości