Gwiazdy

Magda Steczkowska na zdjęciu z nastoletnią córką. Fani: "Jak dwie krople wody"

Gwiazdy

Magda Steczkowska
Bartek Krupa/East News

Magda Steczkowska od lat jest szczęśliwą żoną i matką trójki pociech. Teraz wokalistka pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie z najstarszą z córek. Fani momentalnie zauważyli, że są do siebie niezwykle podobne.

Rodzina Magdy Steczkowskiej

Magda Steczkowska od 2001 roku jest żoną Piotra Królika, perkusisty zespołów Indigo i Brathanki. Para poznała się w latach 90., kiedy wspólnie zjeździli pół świata, koncertując z Marylą Rodowicz. Mimo upływu czasu są ze sobą bardzo szczęśliwi. Co jest ich sekretem?

- Dużo rozmawiamy, sprawdzamy, na ile możemy i chcemy się zmienić. W niektórych przypadkach wystarczy sygnał, w innych to długi proces, trwający nawet latami. Ważne jest poczucie humoru, dystans do siebie, no i miłość - mówiła Magda Steczkowska w wywiadzie dla "Gali".

Wspólnie wychowują trzy córki: Zofię (ur. 2002), Michalinę (ur. 2009) oraz Antoninę (ur. 2011). Choć Piotr marzył o synu, cieszy się, że kochają go cztery kobiety - tym bardziej że każda z nich jest inna. Najmłodsza cały czas opowiada przeróżne historie i śpiewa piosenki z tekstami wymyślanymi na bieżąco, Michalina ma talent plastyczny, natomiast Zosia pięknie śpiewa i sama nauczyła się pisać oraz czytać, kiedy miała niecałe pięć lat. Teraz Magda Steczkowska pokazała zdjęcie z najstarszą z nich. Fani są zaskoczeni ich podobieństwem.

Magda Steczkowska na zdjęciu z córką

Zofia Królik ma już 19 lat i w zeszłym roku pisała maturę. Jej mama w rozmowie z Plejadą zdradziła: "Jesteśmy z mężem przeszczęśliwi i bardzo dumni, bo poradziła sobie świetnie i nawet wyżej naszych, i co najważniejsze jej oczekiwań". Nastolatka ma świetny kontakt ze swoimi rodzicami i często pojawia się w mediach społecznościowych wokalistki.

Teraz Magda Steczkowska opublikowała zdjęcie ze spaceru w lesie. Widać na nim, jak z córką szczęśliwe przytulają się do siebie, ubrane w wiosenne sukienki. Okazuje się jednak, że fotografia została wykonana kilka miesięcy temu.

- To zdjęcie zrobiłyśmy sobie z córeczką w lutym. W LUTYM! I było wtedy coś ok. 20 stopni... Obecnie jest 6 stopni, ale przynajmniej świeci słońce. Jak mówi moja Teściowa: "dobre i co" - napisała na Instagramie Magda Steczkowska.

Pod zdjęciem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów. Internauci są zaskoczeni niezwykłym podobieństwem Magdy i jej córki. Pod postem czytamy: "Jak dwie krople wody", "Córeczka — klon mamy. Obydwie piękne, jak koleżanki", "Pani Magdo, wyglądacie jak siostry", "Piękne kobietki".

Trudno się z nimi nie zgodzić.

Magda Steczkowska na scenie Dzień Dobry TVN w utworze pt. "Chodź ze mną". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości