Gwiazdy

Magda Gessler w ciąży na ślubnym zdjęciu. Pokazała pierwszego męża. "Zakochani w sobie"

Gwiazdy

Magda Gessler

Magda Gessler aktualnie jest szczęśliwą żoną Waldemara Kozerawskiego, jednak wcześniej była już dwukrotnie zamężna. Teraz restauratorka zaskoczyła internautów i pokazała zdjęcie z pierwszej sesji ślubnej. Jej wygląd zdumiewa.

Mężowie Magdy Gessler

Magda Gessler po raz pierwszy wyszła za mąż w latach 80. ubiegłego wieku za korespondenta tygodnika "Der Spiegel" w Madrycie, Volkharta Müllera. W 1983 roku na świat przyszedł ich syn, Tadeusz. Dziennikarz zmarł zaledwie 4 lata później. Po jego śmierci restauratorka wróciła do Polski i wyszła za Piotra Gesslera, któremu w 1989 roku urodziła córkę Larę. Obecnie od wielu lat związana jest z Waldemarem Kozerawskim, który jeszcze przed pierwszym małżeństwem, był jej wielką miłością. Rozstali się, ponieważ on wyjechał do Kanady, a Magda wróciła na studia do Hiszpanii. W jednym z wywiadów mówiła: "Gdyby on miał odlecieć przede mną, chyba bym mu nie pozwoliła. Nie zniosłabym tego. Ale to ja wsiadłam do samolotu pierwsza".

Sesja ślubna Magdy Gessler

Magda Gessler jest w trakcie promocji swojej autobiografii i co jakiś czas zaskakuje fanów w mediach społecznościowych zdjęciami ze swojej przeszłości. W piątkowy wieczór 14 maja pokazała, jak wyglądała ponad 40 lat temu. Opublikowała fotografię ze swoim pierwszym mężem.

- Ślub z Volkhartem już w opiętej sukni z Tadeuszem pod sercem. Zakochani w sobie zapomnieliśmy o sesji ślubnej ... I zrobiliśmy ją dwa tygodnie po uroczystości - napisała Magda Gessler na Instagramie.

Ujęcie rozczuliło internautów, wielu z nich dostrzegło gorące uczucie między małżonkami. W komentarzach czytamy: "Przepiękne zdjęcie. Widać w nim tyle uczucia, miłości... Łezka się w oku kręci", "Piękna miłość, uwielbiam taki spontan", "Na tym zdjęciu jest tyle szczęścia... Łapmy chwile, życie jest tak ulotne", a także "Miała pani najpiękniejszą suknię, jaką widziałam".

Magda Gessler o "Kuchennych rewolucjach": "Mam nadzieję, że ten program będzie trwał tak długo jak będę potrzebna". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości