Magda Gessler we wzruszający sposób uczciła pamięć mamy. "Moc uczuć i wspomnień o najbliższych jest w nas"

Magda Gessler
Kamil Piklikiewicz / East News
W tym roku z powodu pandemii w dniu Wszystkich Świętych nie odwiedzimy naszych bliskich na cmentarzach. Magda Gessler znalazła jednak inny sposób, by uczcić pamięć mamy. Restauratorka opublikowała w mediach społecznościowych rodzinne zdjęcie i zdradziła, co zaplanowała w tym szczególnym dla naszej tradycji czasie.

Magda Gessler – wspomnienia mamy

Pandemia od długiego czasu daje nam się we znaki. W wyniku rozprzestrzeniającego się koronawirusa i nagłego wzrostu liczby chorych pacjentów wprowadzone zostały kolejne obostrzenia. W tym roku, 1 listopada nie odwiedzimy naszych bliskich na cmentarzach. Pamięć o zmarłych uczcić będziemy musieli w inny sposób.

Magda Gessler na Instagramie podzieliła się pięknym wspomnieniem o mamie. Restauratorka opublikowała zdjęcie pani Olgi Borkowskiej i przyznała, że ku jej pamięci kupiła ulubione kwiaty mamy oraz zapaliła symboliczne światełko. Fotografię opatrzyła wzruszającym opisem.

Kochani moc uczuć i wspomnień o najbliższych jest w nas … nic innego nam nie pozostało. Ja kupiłam mamie kwiaty jej ulubionego koloru: chryzantemy złociste i światełko świec

– napisała Magda Gessler.

Fani komentują

Tegoroczne święto trudne jest dla wielu osób, które chciałby spędzić ten wyjątkowy czas przy grobach bliskich. Pod nowym postem Magdy Gessler pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani zostawili wiele słów wsparcia, a także dopatrzyli się podobieństwa restauratorki do mamy. Jak przyznali, kobiety mają takie samo spojrzenie.

W sercu Twoim i w pamięci na zawsze zostanie! A Ona wie, że ją tam nosisz i patrzy na Ciebie z góry każdego dnia!

– napisała jedna z fanek.

Ma Pani oczy mamy

- czytamy.

Zobacz także:

Ewelina Lisowska powraca z nowym hitem. "Będę starała się rozpieszczać fanów w tym trudnym okresie"

Udekoruj z dziećmi dom na Halloween. Oto proste, a efektowne propozycje

Aktorka znana z "Pełnej chaty" trafiła do więzienia. Nie zamierza jednak zostać tam długo

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości