Gwiazdy

Magda Gessler podzieliła się z fanami pocztówką ze świątecznej podróży. "Raj... nareszcie"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Boże Narodzenie to czas odpoczynku i spotkań w gronie najbliższych. Doskonale wie o tym Magda Gessler, która tegoroczne święta postanowiła spędzić za granicą. W podróż wybrała się z mężem, Waldemarem Kozerawskim. Relacją z wyjątkowej wyprawy znana restauratorka podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Magda Gessler - jak spędza święta?

Magda Gessler to jedna z najbardziej barwnych postaci polskiego show-biznesu. Znana restauratorka zaskarbiła sobie sympatię fanów nie tylko za sprawą programów "Kuchenne rewolucje" czy "MasterChef", ale także dzięki aktywności w mediach społecznościowych. Na jej instagramowym profilu regularnie pojawiają się zdjęcia i filmy nawiązujące do licznych wyzwań zawodowych, ale nie brakuje tam także postów odkrywających kulisy życia prywatnego.

W okresie świątecznym Magda Gessler nie zapomniała o swoich fanach i podzieliła się z nimi relacją z wyjątkowej podróży, w którą wybrała się z ukochanym mężem. Zdjęcie, na którym zapozowała w objęciach Waldemara Kozerawskiego, natychmiast zwróciło uwagę internautów.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Zobacz wideo: Magda Gessler i jej przepis na sukces. "Wszyscy postrzegają mnie jako osobę, która ma farta"

Magda Gessler i jej przepis na sukces. "Wszyscy postrzegają mnie jako osobę, która ma farta"
Magda Gessler i jej przepis na sukces. "Wszyscy postrzegają mnie jako osobę, która ma farta"

Magda Gessler spędza święta u boku męża

Słoneczna aura i piękne widoki pozwoliły znanej restauratorce choć na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków. Na każdym zdjęciu z grudniowego urlopu Magda Gessler wydaje się być niezwykle zrelaksowana i szczęśliwa. Nie inaczej jest w przypadku selfie, na którym zapozowała z mężem.

Raj… nareszcie

- napisała gospodyni programu "Kuchenne rewolucje" w świątecznym poście. Nie umknęło to uwadze fanów, którzy z właściwym sobie entuzjazmem komentowali bożonarodzeniową pocztówkę z podróży.

"Piękny człowiek, piękna dusza po prostu nasza wyjątkowa cudowna Magdunia", "Kochani, cudownie wyglądacie, pani Magdo, jest Pani piękna", "Pięknie razem wyglądacie", "Super zdjęcie pani Madziu" - czytamy.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości