Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz zorganizowała świąteczną imprezę. "To był szał i obłęd"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Dzień Dobry TVNJoanna Przetakiewicz

Święta Bożego Narodzenia to wprost idealny czas na organizowanie spotkań w gronie najbliższych. Joanna Przetakiewicz wykorzystała magiczną atmosferę grudniowych uroczystości i urządziła wyjątkowe przyjęcie dla swoich przyjaciół. Na liście gości nie zabrakło znanych i lubianych gwiazd. Jak projektantka wspomina ten wieczór?

Świąteczna impreza u Joanny Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz chętnie angażuje się w organizację szykownych i pełnych atrakcji przyjęć, które stanowią przepustkę do udanego życia towarzyskiego. Projektantka z godną podziwu sumiennością troszczy się o to, by okolicznościowe spotkania na stałe zapisywały się w pamięci jej gości. Świąteczna impreza, którą urządziła w tym roku, idealnie wpisuje się w tę koncepcję.

- Nasze JRR CHRISTMAS PARTY to był szał i obłęd. Ugoszczenie Was wszystkich to wymarzony prezent na święta. W końcu mogliśmy nacieszyć się sobą. Takich okazji jest coraz mniej, a tęsknimy za tym za luzem, zabawą, rozmową. Dziękuję, że byliście - napisała gwiazda na swoim instagramowym profilu. W poście znalazły się również zdjęcia upamiętniające uroczystość.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Joanna Przetakiewicz urządziła świąteczne przyjęcie

Joanna Przetakiewicz nie ukrywa, że uwielbia otaczać się ludźmi i spędzać czas na beztroskiej zabawie. Organizowane przez nią przyjęcia zwracają uwagę niezwykle elegancką oprawą, lecz przede wszystkim skupiają w jednym miejscu osoby, które zajmują ważne miejsce w sercu projektantki.

- Najlepsze życie to życie towarzyskie. Kocham. Z tego powodu mogę zarwać niejedną noc, tańczyć na stole, planować i organizować wszystko tygodniami. Mieć wspaniałych ludzi wokół siebie to jest wielkie SZCZĘŚCIE. Nie wyobrażam sobie bez Was życia. Dziękuję za nasze wszystkie wspólne chwile, za czas razem. Jesteście najlepsi - czytamy w świątecznym poście.

Bożonarodzeniowe spotkanie, w którym uczestniczyły znane osobistości ze świata sportu i show-biznesu, zostało zorganizowane z dbałością o każdy detal. Gospodyni dopilnowała, by serwowane potrawy i gustowne dekoracje spotkały się z uznaniem nawet najbardziej wymagających osób, ale zatroszczyła się także o bezpieczeństwo swoich gości.

- Przed naszą towarzyską wigilią wszyscy goście zostali na miejscu poddani testom na COVID  - napisała Joanna Przetakiewicz pod fotografiami ze świątecznego przyjęcia.

Zobacz wideo: Joanna Przetakiewicz sprzedaje swoje ubrania

Joanna Przetakiewicz sprzedaje swoje ubrania
Joanna Przetakiewicz sprzedaje swoje ubraniaWłaścicielka marki La Mania opowiedziała, co robi z ubraniami, które się jej znudziły.
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości