Meghan Markle urodziła drugie dziecko. Znamy płeć i imię kolejnego potomka Windsorów

Co nowego w show-biznesie?
Meghan Markle i książę Harry przeżywają teraz bardzo radosny czas. Para przywitała na świecie swoje drugie dziecko. Informacją podzielili się ze światem dopiero dwa dni po porodzie. Zdradzili przy okazji płeć i imię pociechy. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

Meghan Markle urodziła

Meghan Markle i książę Harry o tym, że ich syn Archie niebawem doczeka się rodzeństwa, poinformowali w lutym tego roku. Teraz druga pociecha Sussexów jest już na świecie . Dziewczynka przyszła na świat w piątek, 4 czerwca o godz. 11:40 w Santa Barbara w Kalifornii.

Córeczka Meghan i Harry'ego otrzymała na imię... Lilibet. W pełnym brzmieniu nazywa się więc Lilibet "Lili" Diana Mountbatten-Windsor.

Niedawno w wywiadzie dla Oprah Winfrey zdradzili już, że wyczekują narodzin córeczki. Zakochani zapewnili przy tym, że to już ostatnia pociecha, na którą się wspólnie decydują.

Meghan Markle o poronieniu

Meghan Markle i książę Harry mają za sobą trudne doświadczenie. Kilka miesięcy temu księżna Sussex poroniła. O nieszczęściu 39-latka napisała w eseju, który opublikowany został 25 listopada 2020 r. w magazynie "New York Times".

- Wiedziałam, kiedy trzymałam swoje pierworodne dziecko, że tracę drugie. Kilka godzin później leżałam w szpitalnym łóżku, trzymając męża za rękę. Czułam wilgoć jego dłoni i całowałam jego kłykcie, mokre od naszych łez. Wpatrywałam się w zimne białe ściany zaszklonymi oczami. Próbowałam sobie wyobrazić, jak się z tego podniesiemy - wyznała Meghan Markle.

- Utrata dziecka oznacza niosący ze sobą niemal nieznośny smutek, którego wielu doświadcza, ale o którym mało kto mówi - dodała.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Meghan Markle napisała książkę dla dzieci o relacji między ojcami a synami

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Mateusz Hładki

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?