Gwiazdy

Syn Justyny Steczkowskiej na wakacjach. Na zdjęciu towarzyszy mu piękna blondynka

Gwiazdy

Autor:
Luiza
Bebłot
Leon Myszkowski

Leon Myszkowski pochwalił się zdjęciem z Zanzibaru. Najstarszy syn Justyny Steczkowskiej pozuje do fotografii z długowłosą blondynką. Kim jest tajemnicza piękność?

Leon Myszkowski - syn Justyny Steczkowskiej

Leon jest najstarszym synem Justyny Steczkowskiej i architekta Macieja Myszkowskiego. Poznaliśmy go już jako kilkumiesięczne dziecko, kiedy 21 lat temu jego słynna mama pozowała z nim na okładce magazynu "Viva". Teraz chłopak jest już dorosły i zajmuje się muzyką. Piosenkarka jest ze swego pierworodnego bardzo dumna.

- Ma swój charakter i to mocny. Wie, czego chce. Jest bardzo zabawny, z nim się nie da nudzić - wyliczała niedawno podczas wspólnej wizyty w Dzień Dobry TVN. Gwiazda nie ukrywa, że podobają się jej nagrania syna. - Jako zawodowy muzyk też mu doradzam - przyznała.

Teraz Leon postanowił nieco odpocząć. Wybrał się na wakacje, a towarzyszy mu piękna blondynka.

Leon Myszkowski na wakacjach

21-latek wypoczywa na Zanzibarze, czym postanowił się pochwalić na Instagramie. Na swoim profilu opublikował zdjęcie z plaży, na którym widzimy go, jak obejmuje uśmiechniętą, długowłosą blondynkę. Zrelaksowana para pozuje na huśtawce na tle bezchmurnego nieba i błękitnego morza.

- Hakuna Matata - podpisał Leon plażową fotkę. Internauci nie przeszli obok niej obojętnie. Szybko pojawiło się mnóstwo słów zachwytu, zarówno pod adresem pary, jak i scenerii, w jakiej się znajdują.

"Super zdjęcie i to słońce!". "Ale piękne foto!". "Cudownie wyglądacie razem". "Słodziaki". "Piękni. "Udanego wypoczynku!" - czytamy w komentarzach.

Leonowi na zdjęciu z Zanibaru towarzyszy Kseniya Ngo (tak nazywa się jej profil na Instagramie). Niedawno para pojawiła się razem na Gali Mistrzów Sportu. Wcześniej 21-latek opublikował w sieci wspólne zabawne nagranie, podczas którego odpowiadali na pytania dotyczące ich relacji.

Zobacz także:

Autor:Luiza Bebłot

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości