Gwiazdy

Olga Bołądź opublikowała urocze zdjęcie z synem. "Słodki ciężar"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch

Olga Bołądź spędza ferie zimowe z partnerem i synkiem na nartach we Włoszech. Aktorka w sieci podzieliła się uroczym zdjęciem z 9-latkiem na plecach. Jak się okazuje, Bruno podczas wyjazdu obchodził urodziny.

Olga Bołądź w górach

Olga Bołądź w ferie zimowe wybrała się na rodzinny wyjazd w góry. Niedawno na Instagramie pochwaliła się romantycznym zdjęciem z partnerem - Jakubem Chruścikowskim. Choć początkowo para ukrywała swój związek, jakiś czas temu wspólnie pokazali się na jednej ze ścianek. Od tego czasu Olga śmiało publikuje w sieci zdjęcia z ukochanym. Podczas pobytu we Włoszech miała do tego specjalną okazję, bowiem mężczyzna jej życia obchodził urodziny. Gwiazda nie tylko pochwaliła się uroczym kadrem, ale także w opisie wyznała Jakubowi miłość.

- Lov You Kubuś, dla Ciebie wszystkiego, co najlepsze zawsze - dodała pod zdjęciem.

Piotr Polk świętuje 60. urodziny
Piotr Polk świętuje 60. urodziny Źródło: Dzień Dobry TVN

Seria urodzin na tym się nie zakończyła. Kilka dni później solenizantem był syn aktorki – Bruno. Chłopic w tym roku obchodził 9 urodziny. Szczęśliwa mama informacją podzieliła się w mediach społecznościowych.

Z 9 latkiem na plecach, słodki ciężar –

Syn Olgi Bołądź - ile ma lat

Olga Bołądź nie ukrywa, że syn jest jej oczkiem w głowie. Bruno urodził się w 2013 roku i był owocem miłości aktorki i jej partnera Rafała. Choć rodzice rozeszli się, gdy gwiazda była jeszcze w ciąży, utrzymują dobre relacje. W 2020 roku Olga podczas wywiadu dla magazynu "Pani" przyznała: "Mój syn jest genialny: skromny, dobry, temperamentny. To szalony artysta. Co prawda mówi, że nie chciałby zostać aktorem, ale pięknie maluje i ma talent do gry na pianinie. Z jego tatą mam bardzo dobrą relację. Bruno ma rodziców, którzy nie są razem, ale w kwestiach wychowawczych są zgodni i starają się wywiązać ze swoich ról jak najlepiej. Poukładanie tej relacji było dla nas obojga prawdziwym egzaminem dojrzałości i uważam, że zdaliśmy go na piątkę z plusem. A to nie jest łatwe. Kobieta musi wykazać się dużą mądrością, schować do kieszeni własną dumę i nie myśleć o sobie, tylko o dobru dziecka, które potrzebuje ojca".

Dziś Bruno ma już 9 lat. Z okazji urodzin fani i znajomi w komentarzach składali chłopcu serdeczne życzenia.

- "Samych wspaniałości dla Bruna i Mamy" – napisała Magda Boczarska, "Olga, cudownie. Wszystkiego, co dobre dla Was" - dodała Anita Sokołowska.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości