Legendarne modelki wracają na wybiegi. "Nie jesteśmy głodne, przestraszone"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Legendarne modelki wracają na wybiegi
Legendarne modelki wracają na wybiegi
Ubierz się jak gwiazda filmowa
Ubierz się jak gwiazda filmowa
Nieoczywiste połączenia barw
Nieoczywiste połączenia barw
Moda inspirowana latami 90.
Moda inspirowana latami 90.
Bogna Sworowska i Karolina Malinowska postanowiły powrócić do modelingu. Gwiazdy są gotowe ponownie podjąć się wyzwań, stawianych przez świat mody. Jakie emocje towarzyszą im w związku ze wznowieniem kariery? O tym opowiedziały w Dzień Dobry TVN.

Bogna i Karolina wracają do modelingu

Świat modelingu coraz bardziej otwiera się na większe rozmiary sylwetki czy dojrzałą urodę. Ludzie pragną prawdy, gdyż wiele treści, które oglądamy w sieci, nie ma z nią zbyt wiele wspólnego. Zapotrzebowanie na różnorodność sprawia, że do zawodu wracają także ikony mody, teraz w nieco dojrzalszej, świadomej siebie i swoich atutów odsłonie. 

W studiu Dzień Dobry TVN o swoim powrocie opowiedziały modelki Bogna Sworowska oraz Karolina Malinowska. Jakie emocje towarzyszą im w związku ze wznowieniem kariery modelingowej? - Jesteśmy bardziej zrelaksowane, myślę, że mamy do tego pewien dystans, swobodę. Nie jesteśmy szczerze mówiąc głodne, przestraszone - tłumaczy Bogna.

Powrót do świata mody

Karolina Malinowska podkreśla, że podejście do kobiecości przechodzi ewolucję. - Jesteśmy społeczeństwem, które się starzeje. Moda to wieki biznes sprzedający produkty. Musi się dostosować do tego, co jest - zaznacza modelka. - Jest to poczucie, że można spełniać się jeszcze na innych drogach, niż tylko np. domowej - dodaje.

Modelka przyznaje, że choć ma obawy, jak potoczy się jej kariera w modelingu, to chce spróbować dać sobie szansę, by przeżyć to wszystko jeszcze raz, tym razem bardziej na swoich zasadach.

Bogna również podkreśla, że nie boi się nowych wyzwań. - Byłam fotomodelką, a teraz mam ochotę na wybieg - podsumowuje w studiu Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości