Gwiazdy

Lady Gaga i Tony Bennett powracają z nowym albumem. To hołd dla twórczości Cole'a Portera

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Co słychać w świecie show-biznesu?
Dzień Dobry TVNCo słychać w świecie show-biznesu?

Lady Gaga i Tony Bennett zaprezentowali nową płytę. Album "Love for sale" to kontynuacja bestsellerowego wydawnictwa "Cheek to cheek" wydanego w 2015 roku. To wyjątkowy prezent dla fanów legendarnego piosenkarza, który właśnie skończył 95 lat.

Nowa płyta Lady Gagi

Lady Gaga i Tony Bennet wydali drugą wspólną płytę. To niezwykłe wydawnictwo z dwóch względów. Nie tylko nawiązuje do doskonale przyjętego albumu "Cheek to cheek", ale też jest podsumowaniem kariery 95-letniego muzyka, który w ten sposób żegna się z fanami.

Duet wpadł na pomysł nagrania płyty "Love for sale" tuż po sukcesie pierwszego wspólnego projektu. Wydany sześć lat temu album zadebiutował na pierwszym miejscu listy "Billboardu". Nowy materiał powstał w nowojorskim studiu. Utwory są mieszanką jazzu, big bandu i orkiestrowych aranżacji. Lista piosenek obejmuje dwanaście pozycji.

Choroba Tony'ego Benneta

Podczas nagrywania albumu, rodzina Tony'ego Bennetta poinformowała, że muzyk od czterech lat zmaga się z choroba Alzheimera. Na łamach "AARP Magazine", który koncentruje się na kwestiach dotyczących osób powyżej 50. roku życia żona piosenkarza zdradziła, że choroba wpłynęła na pamięć piosenkarza i jego zdolność rozpoznawania przedmiotów codziennego użytku. Dodała również, że gwiazdor "nie zawsze jej pewien, gdzie jest i co się wokół niego dzieje". Zaznaczyła jednak, że u jej męża nie zaobserwowano najgorszych objawów choroby takich jak ataki lęku, wściekłości i depresji.

- Życie jest darem. Nawet z chorobą Alzheimera - napisał Tony Bennett na Instagramie. - Dziękuję Susan i mojej rodzinie za wsparcie oraz AARP The Magazine za opowiedzenie mojej historii.

Zobacz wideo: Ela Romanowska ponownie w obsadzie "BrzydUli"

Ela Romanowska ponownie w obsadzie „BrzydUli”
Ela Romanowska ponownie w obsadzie „BrzydUli”
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości