Gwiazdy

Koniec 24. sezonu "Kuchennych Rewolucji". Zobacz najśmieszniejsze momenty programu

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
04032022_umont_Kuchenne_Rewolucje_24_Smieszne

24. sezon Kuchennych Rewolucji zakończył się sukcesem. Magda Gessler jak zawsze zrobiła porządki i zadbała, by do restauracji, które odwiedziła, chętniej zaglądali także okoliczni mieszkańcy. Pot, łzy i uśmiech radości. Co jeszcze się działo? Przypominamy najzabawniejsze momenty programu.

Kuchenne Rewolucje - zabawne sytuacje

Magda Gessler odwiedziła 13 restauracji. W każdej z nich zadbała o atrakcyjne menu i przytulny wystój. Przez ostatnie miesiące nie obyło się bez łez, poważnych rozmów, ale i zabawnych sytuacji. Na podsumowanie 24. sezonu przygotowaliśmy zestawieni najśmieszniejszych momentów, które z pewnością poprawią wam humor.

Co działo się w 24. sezonie "Kuchennych Rewolucji"?

Pamiętacie restaurację, w której wietnamski wystrój zastąpiła tapeta z wielkim nosorożcem? Magda Gessler do tej pory nie wie, skąd pomysł na taką dekorację. Restauratorka nie powstrzymywała się także od wielu pytań. Czym jest oscyp ala żuraw? – Po jakiemu to? Ja takiego polskie nie rozumiem – zapytała Magda. Odpowiedź wcale nie była prosta – to pizza. Podczas podróży po Polsce nie zabrakło także tańców, krzyku radości i wrzasków złości i frustracji. - Teraz przygotujcie się na atak, bo wchodzę do waszego serca. Wejdę do waszej kuchni – ostrzegała Magda. Kto będzie kolejny? Jakie restauracje odwiedzi jeszcze Magda? Ta tajemnica rozwiąże się już niebawem. Teraz pozostaje nam tylko czekać na nowy sezon "Kuchennych Rewolucji".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości