Gwiazdy

Co zobaczymy w nowym sezonie "Kuchennych rewolucji"? "Dużo płaczu, policji, służb"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Ponad 300 rewolucji Magdy Gessler
Ponad 300 rewolucji Magdy Gessler Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Magda Gessler już od 12 lat ratuje polskie restauracje. 1 września rusza 25. sezon "Kuchennych rewolucji". Czym tym razem zaskoczy nas słynna restauratorka? O tym opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

25. sezon "Kuchennych rewolucji"

Już 1 września o godz. 21:35 w TVN i Playerze widzowie będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek jubileuszowego sezonu "Kuchennych rewolucji". W studiu Dzień Dobry TVN Magda Gessler opowiedziała, czym tym razem zaskoczy wiernych widzów programu.

- Jest bardzo dużo płaczu, policji, służb bezpieczeństwa - cały czas coś się dzieje. Szczecin nas zaskakuje, są aż dwa odcinki. Jeden bardzo pozytywny, a drugi trochę "horror" w rodzinie. Było tak intensywnie, że prawie mnie to wyłożyło fizycznie, takiej intensywnej, psychicznej pracy z uczestnikami dawno nie było - zdradziła.

Restauratorka znów ruszy w Polskę, by nie tylko uzdrowić same biznesy, ale również zażegnać rodzinne spory. Czy Magda związuje się emocjonalnie z uczestnikami? - Tak, ale do momentu, gdy kończę "Kuchenne Rewolucje". Potem, jeśli właściciele mają problemy typu psychicznego czy zdrowotnego, to bardzo często pomagam. Robię to po cichu i się przyjaźnię - zaznaczyła.

Magda Gessler prywatnie

Magda Gessler odnosi imponujące sukcesy zawodowe, a szczęście dopisuje jej również w prywatnym życiu. Od lat tworzy związek z Waldemarem Kozerawskim. Jak udaje im się utrzymać relację na odległość? - Trzeba kochać, mieć kontakt, dbać i trzeba się jednak spotykać - tłumaczyła restauratorka.

Gwiazda nie ukrywa, że jest bardzo dumna ze swoich dzieci - Lary i Tadeusza. Syn ekspertki od rewolucji jest dla niej wzorem walki o etykę zawodową oraz wspaniałym towarzyszem przygód. - Lara jest wzorem matki. Nie wierzę, że można być aż tak dobrą mamą i uczyć tego cały kraj - podkreśliła.

- Moja wnuczka jest bardzo do mnie podobna - stanowcza, przedsiębiorcza i wie czego chce - podsumowała.

Premiera pierwszego odcinka jubileuszowego sezonu "Kuchennych rewolucji" już 1 września na antenie TVN i w Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości