Magda Gessler przejęła stery w lokalu "Pańcia". "Myślał, że będzie leżał na plaży, a pieniądze będą z nieba spadać"

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
"Kuchenne rewolucje" TVN
"Kuchenne rewolucje" - 13. odcinek, 26. sezon
"Kuchenne rewolucje" - 13. odcinek, 26. sezonx-news/TVN
wideo 2/11

W 13. odcinku 26. sezonu programu "Kuchenne rewolucje" Magda Gessler zawitała do Łodzi. Jej zadaniem było wprowadzenie zmian w lokalu, który należy do 24-letniego miłośnika kebabów - Damiana nazywanego pieszczotliwie "Pańciem". Czy młody szef oddał restauratorce władzę i podporządkował się jej decyzjom?

"Kuchenne rewolucje w Łodzi" - 13. odcinek, 26. sezon

- To jest mdłe i wygląda jak kupa śmieci. Jeszcze śmierdzi jak śmieci. (...) Czemu ludzie muszą to jeść? To jest ohydne - tak Magda Gessler zareagowała, gdy w łódzkim lokalu o nazwie Pizza i kebab u Pańcia zaserwowano jej niesmaczne dania.

Właścicielem restauracji, którą odwiedziła gwiazda TVN, jest 24-letni Damian. Do mężczyzny nie bez przyczyny przylgnęła ksywka "Pańcio". - Jestem taki trochę pańcio, taki królewicz - przyznał przed kamerami sam zainteresowany.

Damian otworzył swój biznes tuż po przeprowadzce do Łodzi. Jego celem było pogodzenie studiów z pracą, którą postanowił wykonywać na własny rachunek. Bohater "Kuchennych rewolucji" założył firmę dzięki pieniądzom otrzymanym od mamy. Młodzieniec przeszedł następnie kilkudniowy kurs u znajomego Turka i rozpoczął sprzedaż samodzielnie przyrządzanych kebabów. Rzeczywistość jednak mocno zweryfikowała jego oczekiwania.

- Damian nie ma doświadczenia z gastronomią. Dla mnie to był szok - komentuje Magda, 33-letnia siostra szefa lokalu, która wraz z mężem prowadzi własną działalność i próbuje pomóc bratu. Kobieta dostrzega wiele popełnianych przez 24-latka błędów.

Myślał, że zatrudni pracowników, on będzie leżał na plaży, a pieniądze będą z nieba spadać

"Kuchenne rewolucje" u "Pańcia" - efekty

Końcówka 13. odcinka "Kuchennych rewolucji" była równie emocjonująca, jak cała wizyta Magdy Gessler w lokalu 24-letniego Damiana. Właściciel baru z kebabami spóźnił się na organizowane kilka tygodni po przeprowadzeniu rewolucji spotkanie z restauratorką. Ekspertka dzięki temu mogła przyjrzeć się wprowadzonym przez niego zmianom, które nie przypadły jej do gustu.

- Ozdobił swój bar sztucznymi kwiatkami - zaznaczyła z niesmakiem gwiazda TVN.

Jaki to miało wpływ na jej końcową ocenę? Czy Magda Gessler ostatecznie zarekomendowała lokal "Pańcia"? Wszystkie odcinki "Kuchennych rewolucji" znajdziesz na platformie VOD.pl lub Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: "Kuchenne rewolucje" TVN

Źródło zdjęcia głównego: Agnieszka Jurek-Opalińska/x-news/TVN

Pozostałe wiadomości