Gwiazdy

Kuba Wojewódzki zapowiada nowych gości programu. "We wtorek u mnie Wielki Powrót oraz Wielki Odwrót"

Gwiazdy

Autor:
Martyna
Trębacz
Wojciech Kurczewski/TVNKuba Wojewódzki

Jak co wtorek na kanapach u Kuby Wojewódzkiego pojawią się nowi goście. W 6. odcinku pojawi się kobieta, która od kilku tygodni jest na ustach wszystkich oraz pewien znany muzyk. - Uwielbiam Kubę właśnie za tę różnorodność gości - napisał jeden z internautów pod postem dziennikarza. Kto tym razem pojawi się w słynnym show? 

Kuba Wojewódzki – kto będzie gościem w 6. odcinku?

Program Kuby Wojewódzkiego gości na antenie TVN już 15 lat. W tym czasie na kanapie zasiadali znani aktorzy, dziennikarze, muzycy, sportowcy czy politycy. Ostatnio gospodarz słynnego show, jak co tydzień zapowiedział na Instagramie, kto tym razem pojawi się w programie. - We wtorek u mnie Wielki Powrót oraz Wielki Odwrót – napisał.

Ze zdjęcia fani programu dowiedzieli się, że w najbliższy wtorek, gośćmi Kuby będą Marianna Schreiber oraz Czesław Mozil.

Czesław Mozil u Kuby Wojewódzkiego

To nie pierwsza wizyta Czesława Mozila w programie Kuby Wojewódzkiego. Muzyk gościł w znanym show już kilkukrotnie i za każdym razem rozbawiał zarówno publiczność, jak i prowadzącego. Co więcej, Wojewódzki i Mozil znają się od lat - wspólnie zasiadali w jury programu "X Factor" i przez ponad rok razem prowadzili poranną audycję w radiu Eska Rock.

Marianna Schreiber w programie Kuby Wojewódzkiego

Drugim gościem, który już w najbliższy wtorek zasiądzie na kanapie u Kuby Wojewódzkiego jest Marianna Schreiber. Kobieta brała udział w 10. edycji "Top Model", czym wzbudziła niemałe sensacje. Wszystko za sprawą jej życia prywatnego – jej mężem jest bowiem Łukasz Schreiber, poseł PiS i minister w rządzie Mateusza Morawieckiego. Co więcej, okazało się, że polityk nie wiedział o planach swojej żony i informacja o jej udziale w "Top Model" dotarła do niego już po nagraniach. 

Kuba Wojewódzki – gdzie oglądać?

Program Kuby Wojewódzkiego można oglądać na antenie TVN w każdy wtorek o 22.30, albo na platformie player.pl. Dodatkowo, na playerze dostępne są także materiały, które nie znalazły się w odcinku, czyli "Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy"

Zobacz także:

Zobacz wideo: Kuba Wojewódzki | Jesień 2021 | Odcinek 6 | Czesław Mozil i Marianna Schreiber | Zwiastun

Autor:Martyna Trębacz

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Kurczewski/TVN

Pozostałe wiadomości