Gwiazdy

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z niemowlakiem. "To było wspaniałe 59 lat"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki w dniu swoich 59. urodzin opublikował w mediach społecznościowych fotografię z niemowlakiem. - Niewiele z tego pamiętam, ale nigdy tego nie zapomnę - napisał dziennikarz. Pod postem posypały się liczne gratulacje i życzenia.

Kuba Wojewódzki świętuje 59. urodziny

Kuba Wojewódzki od lat związany jest z mediami, a jego autorski talk-show w stacji TVN przyciąga przed odbiorniki tysiące widzów. Dziennikarz znany z ciętych ripost i poczucia humoru w dniu swoich 59. urodzin przygotował dla fanów niemałą niespodziankę. Opublikował bowiem fotografię z niemowlakiem na rękach.

Zobacz wideo: Seriale TVN

Seriale

Dzień na planie "Receptury"
Dzień na planie "Receptury"Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

 To było wspaniałe 59 lat. Niewiele z tego pamiętam, ale nigdy tego nie zapomnę...

Kuba Wojewódzki pozuje z niemowlakiem. Posypały się gratulacje

Wielu internautów pomyślało, że maluch pokazany na zdjęciu jest dzieckiem Kuby Wojewódzkiego, bo jakiś czas temu, będąc gościem Dzień Dobry TVN, dziennikarz powiedział, że zostanie ojcem. - Gratulacje. Wiele wspaniałych chwil przed tobą. Zdrówka! - skomentował Robert Motyka, współzałożyciel i aktor kabaretu Paranienormalni.

- "Gratulacje. Teraz możesz się zestarzeć", "Gratulacje Kuba! Ktoś taki jak ty, musiał zostawić coś po sobie", "Teraz, to nie będziesz wiedział nawet, kim jesteś, a wyśpisz się po śmierci. Siły i cierpliwości życzę!", "Piękne wnuczę. A tak serio - gratulacje" - czytamy w innych wpisach.

"Król TVN-u" nie potwierdził w komentarzach, że jest tatą dziecka ze zdjęcia, ale wiadomo, że fotografia nie jest nowa, ponieważ dziennikarz opublikował ją na Instagramie już w 2018 roku.

Zobacz wideo: 15 lat "króla TVN"

15 lat "króla TVN"Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości