Gwiazdy

Kto zagości u Kuby Wojewódzkiego? "Najbardziej poszukiwany człowiek w Polsce i jego adwokat"

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Siódmy odcinek nowego sezonu programu Kuby Wojewódzkiego zapowiada się iście ciekawie. Na kanapie tym razem zasiądą Mariusz Pudzianowski i Magdalena Cielecka. Zwycięży piękno siły czy siła piękna?

"Kuba Wojewódzki" – siódmy odcinek

30 marca, jak co wtorek ukaże się na antenie TVN premierowy odcinek programu Kuby Wojewódzkiego. Wiemy już, kto tym razem zagości u "króla TVN-u". W sieci pojawił się zwiastun, a i sam dziennikarz postanowił przedstawić swoich gości na Instagramie.

Magdalena Cielecka i Mariusz Pudzianowski w programie Kuby Wojewódzkiego

Gospodarz opublikował zdjęcie, na którym pozuje w towarzystwie pięknej i zdolnej aktorki oraz popularnego strongmana.

- Dwóch i pół, czyli najbardziej poszukiwany człowiek w Polsce Mariusz Pudzianowski i jego adwokat Magadelana Cielcka. Pół żartem pół serio... – napisał.

Tym samym Kuba Wojewódzki nawiązał do afery z udziałem sportowca oraz postaci Chyłki. Przypomnijmy, że Mariusz Pudzianowski obecnie jest zawodnikiem MMA, a wcześniej utytułowanym strongmanem. Magdalena Cielecka natomiast od lat uchodzi za jedną z najlepszych polskich aktorek, a widzowie TVN-u pokochali ją za rolę adwokat w kryminalno-obyczajowym serialu "Chyłka". W najbliższy wtorek rządzić więc będzie siła piękna i piękno siły. Widzowie już nie mogą się doczekać:

  • "Ale wspaniali goście, super będę oglądała";
  • "Mega goście. Ostatni odcinek też był świetny";
  • "Pana Mariusza cenię za autentyczność, a pani Magda myślę, że jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa...".

- brzmią komentarze pod postem.

"Kuba Wojewódzki" – gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki talk-show Kuby Wojewódzkiego w każdy wtorek o 22:30 na antenie TVN. Zarówno poprzednie, jak i nowy sezon obejrzysz również w serwisie VOD player.pl. Dodatkowo znajdziesz tam materiały, których nie zobaczysz nigdzie indziej, czyli niepublikowane fragmenty show – "Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy".

Zobacz także:

Połączyła ich wspólna pasja. Miłości do podróży nie przerwała nawet pandemia

Najstarsza kobieta na świecie wcale nie była najstarsza? Rosyjscy badacze mają swoją teorię

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak wspominają swój "Ślub od pierwszego wejrzenia". "Nie pamiętałam nazwiska swojego męża"

Zobacz wideo: Kuba Wojewódzki: To już prawie 20 lat mojego programu. Trochę mnie męczy tłumaczenie ludziom, że to talk show

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: TVN

Pozostałe wiadomości