mariusz pudzianowski

  mariusz pudzianowski

  Mariusz Pudzianowski w sutannie i na dodatek uwodzony przez Annę Muchę! O czym mowa? O filmie "Sąsiady" Grzegorza Królikiewicza, w którym - obok Muchy i Pudzianowskiego - zobaczymy m.in.: Jacka Poniedziałka, Ewę Błaszczyk, Katarzynę Herman i Krystynę Tkacz. Jak Mariusz Pudzianowski przygotowywał się do scen bliskości z Anną Muchą? Czy wikary oprze się wdziękom upadłej kobiety? Czy podobała mu się rola księdza?

  Anna Mucha zagrała prostytutkę w filmie "Sąsiady" Grzegorza Królikiewicza. To nie jest jej pierwsza rola kobiety lekkich obyczajów, bo zagrała ją już w filmie "Chłopaki nie płaczą", jednak tym razem... Mucha gra prostytutkę, która jest w ciąży! Jak przygotowywała się do roli prostytutki? Czy nie wahała się przyjąć tej roli? Jak wspomina pracę na planie z Mariuszem Pudzianowskim?

  W trakcie rozważań na temat brudnych sportów Marcin Prokop wyznał w Dzień Dobry TVN, że miał taki oto sen: był saneczkarzem, a jego sanie ciągnęło 16... Oj, Marcinie! Ty to masz wyobraźnię! :)

  Tradycyjnie czy ekumenicznie? Jak spędzają święta? Może na Dominikanie lub Teneryfie? W małym drewnianym domku w rodzinnym kraju? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Izabela Trojanowska, Mariusz Pudzianowski, Krzysztof Skórzyński oraz Anna Maria Wesołowska. Co podarowali naszym prowadzącym?

  Zacznij niedzielę z Dzień Dobry TVN. A w programie: Sędzia Anna Maria Wesołowska, Mariusz Pudzianowski, Izabela Trojanowska oraz Krzysztof Skórzyński. Następnie: Kanadyjczyk w Krakowie, czyli Charles z Masterchefa i jego polska rodzina w bardzo włoskim stylu. Oprócz tego: skacze, bo lubi - tylko u nas: Piotr Żyła! A na koniec: na naszej scenie rozgrzeje nas - MROZU. Zapraszamy od 8:30! Program poprowadzą: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Wołowe z masłem czosnkowo-pomidorowym, łososiowe z sosem majonezowo-jogurtowym i burgery texmex - które z nich uwielbia Mariusz Pudzianowski i jakim jest kucharzem? Od czego zależy ostrość pieprzu? Zapraszamy na wielkie grillowanie z Mariuszem Pudzianowskim i Barbarą Ritz, zwyciężczynią programu "MasterChef"!

  "Wysoka, minimum 170 cm , klatka piersiowa C, może być brunetka i blondynka, rude i łyse odpadają na starcie, mądra i niegłupia. Oczywiście ładna" - tak mówił na czacie, w kawiarence TVN Cafe dawno niewidziany, ale cały czas doceniany Mariusz Pudzianowski Czy opisywał swoją, nową wybrankę?