Gwiazdy

Krzysztof Gojdź chwali się współpracą z Paris Hilton. "To było mega przemiłe spotkanie"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Plejada.pl
Krzysztof Gojdź, Paris Hilton

Krzysztof Gojdź prężnie rozwija swoją karierę medyczną za Oceanem. Do grona zagranicznych gwiazd, które chętnie korzystają z jego usług, dołączyła właśnie Paris Hilton. Celebrytka zaprosiła lekarza do własnej rezydencji w Beverly Hills. Na czym polega ich współpraca?

Krzysztof Gojdź był gościem w domu Paris Hilton

Krzysztof Gojdź jest jednym z najbardziej znanych w Polsce specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, który wiele lat temu rozszerzył swoją działalność również na Stany Zjednoczone. W swojej karierze lekarskiej miał już do czynienia z wieloma światowymi sławami, które korzystały z jego usług i poprawiały urodę pod jego profesjonalnym i czujnym okiem.

- Stworzyłem moją autorską metodę Revive Lift, czyli regeneracji i odmładzania skóry twarzy i ciała. Coraz więcej osób z show-biznesu szuka nowatorskich metod i technologii, które oferuję w swojej klinice. W ten sposób dzięki tzw. poczcie pantoflowej informacje o mnie doszły już do gwiazd Beverly Hills i zaczęły się rozdzwaniać telefony - opowiada Gojdź w wywiadzie dla serwisu Plejada.pl.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Jedną ze wspomnianych gwiazd jest właśnie Paris Hilton, która ugościła polskiego lekarza we własnej rezydencji. Krzysztof Gojdź nie omieszkał pochwalić się tym faktem w mediach społecznościowych. Na Instagramie opublikował zdjęcia z amerykańską celebrytką.

- Dziękuję Paris Hilton za zaproszenie do swojego domu w Beverly Hills, za zaufanie i… do zobaczenia już wkrótce. To było mega przemiłe spotkanie - czytamy w poście doktora.

Krzysztof Gojdź i Paris Hilton. Na czym polega ich współpraca?

Krzysztof Gojdź w rozmowie z serwisem Plejada.pl wytłumaczył, dlaczego znana na całym świecie dziedziczka fortuny zdecydowała się na współpracę akurat z nim. W czym tkwi fenomen polskiego lekarza?

- Tworzę w jej domu w Beverly Hills prywatne med-spa. Kolejne gwiazdy też chcą i mam następne spotkania. Są zachwycone moim podejściem do medycyny estetycznej i naturalnych metod - mówi w wywiadzie.

Krzysztof Gojdź wspomina również, jak pod względem organizacyjnym wyglądała wizyta w domu zagranicznej celebrytki. - Najpierw spotkałem się z jej asystentką, aby przedstawić swoją propozycję współpracy. A później już sama Paris Hilton zaprosiła mnie do swojej rezydencji w Beverly Hills - opowiada specjalista.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News, Instagram

Pozostałe wiadomości