Klaudia El Dursi zaprzyjaźniła się z sąsiadką na Zanzibarze. "Ula jest tak niesamowitą kobietą, że powinniśmy się od niej uczyć, czerpać i brać garściami"

Co nowego w świecie gwiazd?
Zanzibar to kierunek, który w tym roku upodobały sobie polskie gwiazdy. Na słonecznej wyspie od kilku miesięcy przebywa Klaudia El Dursi, która pracuje nad programem "Hotel Paradise", a także wokalistka Urszula Dudziak. Między sąsiadkami zawiązała się przyjaźń, czym prowadząca reality show pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Klaudia El Dursi i Urszula Dudziak zostały sąsiadkami

Klaudia El Dursi od dłuższego czasu przebywa na Zanzibarze, gdzie nagrywa nowe odcinki show "Hotel Paradise". Prowadząca program po pracy chętnie dzieli się z fanami ciekawostkami z egzotycznej wyspy. W mediach społecznościowych modelka publikuje wiele zdjęć i filmików. Jak się okazuje, gwiazda, będąc z dala od domu, nawiązała nowe przyjaźnie. Bliższy kontakt złapała ze swoją sąsiadką – Urszulą Dudziak.

Wokalistka kilka dni temu opowiedziała w naszym programie, co sprowadziło ją na Zanzibar.

Jestem tu z moją managerką Basią i z moim ukochanym Bogusiem. Tutaj jest nasze miejsce pracy. (...) Kręcimy filmiki na YouTube, na Instagramie i TikToku. Panele online, dyskusje, wywiady, konferencje. To jest nasze fantastyczne miejsce pracy. A przy okazji mamy też czas, aby zażyć tutejszej cudownej pogody

- mówiła Urszula Dudziak.

- Spotkanie nieoczekiwane i mam wrażenie, że zestawienie tych dwóch gwiazd jest nieoczekiwane. Okazuje się, że są razem na Zanzibarze od dłuższego czasu i się zaprzyjaźniły – powiedziała w naszym programie Basia Pasek.

Klaudia El Dursi nagrywa filmiki z Urszulą Dudziak

Prowadząca "Hotel Paradise" nie mogła nie skorzystać z okazji, by zadać swojej sąsiadce kilku pytań. Jak przyznała, niedługo miną dwa miesiące, odkąd panie są swoimi sąsiadkami.

- Jak fajnie mieć taką sąsiadkę. Niedługo nam stuknie dwumiesięcznica. Jak ty ze mną wytrzymujesz? – zapytała Klaudia.

- Jestem w ciebie wpatrzona jak w obraz, zresztą nie tylko ja. Jesteś tak piękną kobietą, pan Bóg dał ci w nadmiarze wszystkiego – opowiedziała Urszula Dudziak.

Klaudia nie pozostała dłużna. Wprost do kamery telefonu krótko podsumowała wspaniały charakter i osobowość piosenkarki.

- Ula jest tak cudowną i niesamowitą kobietą, że powinniśmy się tylko od niej uczyć, czerpać i brać garściami - mówiła modelka.

Całe nagranie Urszula Dudziak umieściła w mediach społecznościowych. Pod filmikiem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani zachwycali się widokami, a także przyznali, że słowa Klaudii są trafione w stu procentach.

- Twórczość Pani jest mistrzostwem, a Pani cała jest obłędna - czytamy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Urszula Dudziak mieszka na Zanzibarze. "Mam tu fantastyczne warunki do pracy i wypoczynku"

Urszula Dudziak pokazała się bez makijażu. "Moja uroda jest okej"

Urszula Dudziak odsłania ukryte talenty swojej córki Miki: "Byłam w szoku, kiedy zobaczyłam jej pierwszy obraz"

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości