Termin porodu minął, a tu... nic. Basia Kurdej-Szatan czeka na narodziny dziecka

Aktualizacja:

Oczekiwaniom nie ma końca. Basia Kurdej-Szatan miała powitać na świecie najmłodszego potomka, ale jak się okazuje, wcale mu się nie śpieszy. Kiedy zobaczymy zdjęcia małego Henia?

Basia Kurdej-Szatan wyczekuje narodzin dziecka

Polacy, a w szczególności fani Basi Kurdej-Szatan, nie mogą doczekać się narodzin jej dziecka. Termin wyznaczony był na 11 września, ale mały Henio postanowił potrzymać swoich rodziców jeszcze trochę w niepewności. Pod ostatnim instagramowym postem gwiazdy, zniecierpliwieni obserwatorzy dopytywali, kiedy w końcu zobaczą zdjęcie jej syna.

Noż ileż można? Zapraszamy do porodówki. ??Pozdrawiam.

Oj rozwiązanie juz niedługo. Widac po twarzy. Daje kilkanaście godzin :-)

Kiedy rozwiązanie Basiu?

- pisali.
Od kilku dni Basia Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan milczą w mediach społecznościowych. W każdej chwili może więc pojawić się informacja o rozwiązaniu. Trzymamy kciuki, żeby wszystko przebiegło bezproblemowo, a mama i synek byli zdrowi.

Basia Kurdej-Szatan w ciąży

Jak sama podkreślała, spekulacje o jej ciąży w mediach pojawiały się regularnie. Basia Kurdej-Szatan nie chciała zbyt szybko dzielić się intymnymi szczegółami i dopiero w maju potwierdziła, ze spodziewa się kolejnego dziecka. Z czasem zaczęliśmy poznawać więcej szczegółów na temat potomka aktorskiej pary. Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan postanowili, że nazwą synka Henio. Aktorka w mediach społecznościowych regularnie pokazywała zdjęcia z rozmaitych sesji ciążowych i dzieliła się przemyśleniami na temat tego wyjątkowego stanu. Na tydzień przed planowanym rozwiązaniem podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem, które opatrzyła zabawnym podpisem.

No i gdzie ten nasz Hendryk ? (Hania mówi HenDryk, więc tak musi być) Siedzi w tym swoim domku i wyjść nie chce. Kobitki - jakieś sposoby na naturalne przyśpieszenie owego ważnego momentu?

- napisała.
Jesteście ciekawi jak Basia Kurdej-Szatan ćwiczyła w ciaży? Zobaczcie wideo:
Zobacz też:
Autor: Anna Korytowska

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości