Nie żyje aktor znany ze "Start Treka". Miał zaledwie 49 lat

Źródło: Dzień Dobry TVN
W tym miejscu nie boją się mówić o śmierci
W tym miejscu nie boją się mówić o śmierci
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Żałoba w trakcie pandemii
Żałoba w trakcie pandemii
Kenneth Mitchell - aktor znany z serialu "Star Trek: Discovery" - nie żyje. Artysta od dłuższego czasu zmagał się z poważną chorobą i poruszał się na wózku. Odszedł mając zaledwie 49 lat.

Kenneth Mitchell nie żyje

Kanadyjski aktor Kenneth Mitchell nie żyje. Artysta znany z takich produkcji, jak "Star Trek: Discovery", "Kapitan Marvel" czy "Rekrut" od wielu lat chorował na stwardnienie zanikowe boczne (ALS). O śmierci gwiazdora za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała rodzina. - Z ciężkim sercem ogłaszamy śmierć Kennetha Alexandra Mitchella, ukochanego ojca, męża, brata, wujka, syna i drogiego przyjaciela - czytamy w poście zamieszczonym na Instagramie.

Warto dodać, że w sierpniu zeszłego roku minęło 5 lat odkąd dowiedział się o chorobie. We wpisie, który zmieścił wtedy w mediach społecznościowych żartował i przytoczył słowa swojego barta, który stwierdził, że w sklepach nie ma stosowanych kartek okolicznościowych na taką rocznicę.

W chwili śmierci artysta miał zaledwie 49 lat.

Aktor znany z serialu "Star Trek: Discovery" nie żyje. Jaka jest ostania wola artysty?

Rodzina w poście informującym o śmierci aktora, przekazała również ostatnią wolę artysty. Mężczyzna życzył sobie, aby na jego prochach wyrosło drzewo. - Chcę być pochowanym w korzeniach, by mogła być wchłonięta cała moja materia, moja energia, moja miłość, mój śmiech i łzy. Chcę sięgnąć gałęziami i dotknąć nocnego nieba - czytamy na Instagramie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło: Radio ZET/Plejada/Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Liudmila Chernetska/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości