Gwiazdy

Nie ma większej siły i potęgi niż miłość, czyli KATE i jej emocjonalny singiel "Z Tobą tak"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Kate w piosence „Z Tobą tak”
DD_20220210_Wystep_REP

Na scenie Dzień Dobry TVN każdego dnia przedstawiamy wam muzyczne nowości. Tym razem swoją piosenkę zaprezentowała KATE, czyli Kasia Dąbrowska. Jak podoba się wam singiel "Z Tobą tak"?

KATE – kto to?

KATE, a tak właściwie Kasia Dąbrowska to wokalistka, która uwagę mediów przykuła po wydaniu debiutanckiej piosenki "Dalej, dalej". Producentem muzycznym był Jarosław "Jasiek" Kidawa - gitarzysta, kompozytor, współpracujący z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej m.in. Kasią Kowalską, zespołami Feel, Makowiecki Band czy Małgorzatą Ostrowską. Uwagę zwrócił także klip do singla, w którym wystąpił znany choreograf, Tomasz Barański.

Łączy ich miłość do muzyki i boksu
Łączy ich miłość do muzyki i boksu
Dzień Dobry TVN

Na naszej scenie artystka zaprezentowała nowy utwór "Z Tobą tak". Kawałek powstał we współpracy Kate oraz Marka Kościkiewicza. Wokalistka odpowiedzialna jest za tekst, zaś autorem warstwy muzycznej jest założyciel zespołu De Mono.

Piosenka "Z Tobą tak" – o czym opowiada?

KATE utożsamia się ze swoim utworem. Jak przyznała, przez tekst piosenki chciała przekazać, że nie ma większej siły i potęgi, niż miłość. Tekst piosenki opowiada o relacji, która wspiera i buduje partnerów. Zatem nie warto zaspokajać się marnościami, bo miłość powinna opierać się na przyjaźni, wzajemnej mobilizacji i wierze w drugą osobę, nawet jeśli wszyscy inni przestaną w nią wierzyć.

Do singla powstał także teledysk, który jest jego wizualnym dopełnieniem. Tym razem artystka wystąpiła razem z aktorem Markiem Kaliszukiem. Bohaterowie klipu przedstawili opowieść o kobiecie i mężczyźnie, których spotkanie odmieniło życie, dodało mu koloru.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości