Gwiazdy

Katarzyna Smolińska z "Top Model" jest w ciąży. "Pierwsze zdjęcie we dwójkę"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Katarzyna Smolińska

Katarzyna Smolińska konkurowała z Pauliną Papierską o zwycięstwo w pierwszej edycji "Top Model". Teraz kariera modelki zeszła na drugi plan, a gwiazda skupia się na budowaniu rodziny. Właśnie pokazała pierwsze zdjęcie z ciążowym brzuszkiem.

Kim jest Katarzyna Smolińska?

Katarzyna Smolińska zasłynęła w programie "Top Model", mając zaledwie 18 lat. Aspirująca modelka była o krok nagrody głównej. W rywalizacji wyprzedziła ją Paulina Papierska, która wygrała program. Dzisiaj Kasia robi karierę w sieci oraz jako agentka nieruchomości. Przypomnijmy, że przez moment współpracowała z Karoliną Korwin-Piotrowską przy programie "W kinie i na kanapie".

99 gra o wszystko

Conan Kaźmierski
Conan Kaźmierski Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/4

Na temat życia prywatnego byłej uczestniczki "Top Model" wiadomo, że całkiem niedawno zmieniła nazwisko. Nie nazywa się już Smolińska, lecz Borkowska.

Katarzyna Smolińska w ciąży

Modelka przypomniała o sobie w show-biznesie radosną nowiną. Właśnie wrzuciła do sieci zdjęcia z wakacji, na których widzimy ją w bikini. Zgrabnie pozując, podkreśliła zaokrąglony, ciążowy brzuszek.

- Pierwsze zdjęcie we dwójkę pod słońcem Toskanii - czytamy pod najnowszym zdjęciem Katarzyny.

Fani w licznych komentarzach gratulowali modelce. - Wspaniale! Cudnie wyglądasz! Dużo zdrówka dla Was - napisała jedna z internautek. - Pięknie wyglądasz Kasiu! Nie możemy się doczekać dzidziusia - dodał ktoś inny.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Bławicki/East News

Pozostałe wiadomości