Katarzyna Nosowska pokazała zdjęcie z występu: "Wzięłabym to na nagrobek"

Katarzyna Nosowska
Katarzyna Nosowska "wybrała zdjęcie na nagrobek"
Źródło: Jakub Kamiński/East News
Katarzyna Nosowska - znana z dystansu do siebie - opublikowała na instagramowym profilu fotografię, którą znalazła jej menadżerka. - Wzięłabym to na nagrobek... że piosenkarka, że zdziwiona i lekko przestraszona odejściem - zażartowała artystka. Rozbawieni fani ochoczo komentują post.

Katarzyna Nosowska jest ikoną polskiej sceny muzycznej, która od lat inspiruje fanów. Zdobyła serca słuchaczy nie tylko muzyką, lecz i poczuciem humoru oraz bezkompromisowym podejściem do wielu tematów. W mediach społecznościowych publikuje parodiujące posty czy zwykłe fotografie okraszone zabawnym podpisem. Zawsze z dystansem do siebie. Tak jest i w przypadku jej najnowszego postu.

Zobacz wideo: Muzyka

Muzyka

Źródło: Dzień Dobry TVN
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło

Katarzyna Nosowska "wybrała zdjęcie na nagrobek"

Artystka zamieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcie z występu - które, jak przyznała w opisie - znalazła jej menadżerka w Internecie. Uwagę przykuwa zabawna mina, która zdaniem Nosowskiej śmiało mogłaby zdobić nagrobek.

Menago w sieci wyszperała taki sztos. Kto się jeszcze dziś nie uśmiechnął? Zapraszam. PS Wzięłabym to na nagrobek... że piosenkarka, że zdziwiona i lekko przestraszona odejściem
- napisała Katarzyna Nosowska.

Katarzyna Nosowska jak Beyoncé

Post rozbawił zarówno fanów wokalistki, jak i koleżanki oraz kolegów ze świata show-biznesu. - Ooo ja też tak wyglądam, kiedy się uśmiecham - napisała Natalia Klimas. - Nie! Hit! Sikam - dodała Natalia Siwiec. - Kocham - zadeklarowała Ewa Szabatin. - Kachu! Uśmiecho-Generatorko! Dziękuję Ci - skomentowała Marzena Rogalska.

"Na nagrobek idealna fota!", "Cudowny opis do zdjęcia na nagrobku", "Nie mogę przestać się śmiać, łkam i dziękuję", "Padłam z tym nagrobkiem", "Uwielbiam pani humor"  - czytamy w komentarzach.  

Co ciekawe, niektórzy internauci doszukali się podobieństwa do znanych zagranicznych artystek. "Jak Beyoncé", "Jest cekin, burza loków… I ten błysk w oku! Christina Aguilera się przy pani chowa", "Beyoncé!" - ocenili użytkownicy Instagrama.

Zobacz wideo: "Powrót z Bambuko" Katarzyny Nosowskiej

"Powrót z Bambuko" Katarzyny Nosowskiej

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Jakub Kamiński/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości