Gwiazdy

Katarzyna Alexander z "Królowych Życia" o wychowywaniu swojej 18-letniej córki. "Bóg czuwa nade mną"

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Glińska
Katarzyna Alexander z "Królowych Życia" o wychowywaniu córki

Dzięki programowi "Królowe Życia" Katarzyna Alexander, znana także jako Laluna Unique, zyskała ogromną popularność. Na ekranie mogliśmy zobaczyć także jej córkę, Laurę. Czy Kasia ma jakieś problemy w związku z wychowywaniem nastolatki?

Katarzyna Alexander ma 18-letnią córkę

Znana z zamiłowania do operacji plastycznych i ekscentrycznego stylu życia Katarzyna Alexander nie raz już pokazała, że jest wrażliwa na drugiego człowieka i chętnie pomaga innym. Dała się poznać szerszej widowni biorąc udział w programie "Królowe Życia". Początkowo na ekranie pojawiała się także jej córka, Laura. Z biegiem czasu przestała jednak brać udział w nagraniach formatu.

Zapytaliśmy Kasię, czy ma jakieś problemy z wychowywaniem 18-letniej obecnie córki. - Patrząc na to, jaką ja jestem osobą i jaką osobą jest ojciec mojego dziecka - mamy bardzo mocne charaktery, a ja przyznaję, że jestem lekko j*****a, to muszę powiedzieć, że nie mam żadnych problemów w wychowywaniu mojej córki. Nie wiem, jak to się stało, ale Bóg czuwa nade mną - zauważyła gwiazda "Królowych Życia".

- Mam najwspanialszą córkę na Ziemi, która jest samodzielna, uczy się, mamy ze sobą super kontakt - ona zwierza się mi, a ja jej - dodała.

"Królowe Życia" - co wydarzy się w nowym sezonie?

W nowych odcinkach programu "Królowe Życia" Kasia jak zwykle pokazuje nam swoją codzienność. Jak sama przyznaje, w każdym sezonie jesteśmy świadkami jakiegoś przełomowego momentu w jej życiu. Tak będzie i tym razem. - Muszę powiedzieć, że czegoś takiego na pewno widzowie się nie spodziewali - zapowiedziała tajemniczo.

"Królowe Życia" można oglądać premierowo w czwartki i piątki o godz. 22:05 i 22:30 na antenie TTV. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości