Gwiazdy

Karolina Małysz wyruszyła w podróż poślubną. Dokąd udała się córka słynnego skoczka?

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Co nowego w świecie gwiazd?
Dzień Dobry TVNCo nowego w świecie gwiazd?

Karolina Małysz niedawno wyszła za mąż. Córka skoczka cieszy się nowym rozdziałem w życiu, podróżując u boku ukochanego. Zakochani udali się niemalże na drugi koniec świata, by celebrować najważniejszy dzień w swoim życiu.

Ślub Karoliny Małysz

Córka Adama Małysza od wielu lat jest w związku z Kamilem Czyżem, od którego przyjęła pierścionek zaręczynowy w kwietniu 2019 roku podczas wycieczki do Barcelony. Wiadomo, że jej wybranek również pochodzi z Wisły i, podobnie jak Adam Małysz, jest fanem sportu - jeździ w wyścigach motocyklowych enduro i na quadach.

Jedyna córka Izabeli i Adama Małyszów jakiś czas temu wyszła za mąż. Jak donosił wówczas "Super Express", przyjęcie zorganizowano w domu weselnym "Romeo i Julia" w Szczyrku. Z kolei z fotografii, które krążą w sieci, można dowiedzieć się, że Karolina Małysz miała dwie sukienki. Małżonkowie pierwszy taniec zatańczyli do piosenki "Something Just Like This" The Chainsmokers i Coldplay.

Karolina Małysz w podróży poślubnej

Teraz, kiedy emocje już opadły, świeżo upieczeni małżonkowie mogą cieszyć się swoim towarzystwem. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z podróży poślubnej Karoliny i Kamila.

- We wrześniu wzięli ślub. Ich podróż poślubna chyba jest dookoła świata. Niedawno byli na Santorini, a teraz są w Meksyku - mówił Mateusz Hładki w Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości