Gwiazdy

Kanye West został sąsiadem Kim Kardashian. Wyburzy posiadłość wartą fortunę

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Wiadomości z życia gwiazd
Wiadomości z życia gwiazd Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Kanye West po rozpadzie małżeństwa z najsłynniejszą celebrytką świata współdzieli opiekę nad czwórką ich dzieci. W związku z tym postanowił zamieszkać w sąsiedztwie. Raper właśnie stał się posiadaczem domu z 1955 roku.

Rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa

Choć Kim i Kanye byli uznawali za najgorętsza parę amerykańskiego show biznesu, a mariaż z uznanym muzykiem uczynił z parweniuszki pierwszoligową gwiazdę. Sielanka nie trwała jednak długo. Na początku 2021 roku Kim Kardashian złożyła pozew rozwodowy, wskazując na "różnice nie do pogodzenia". Para zdecydowała się na wspólne sprawowanie opieki nad dziećmi.

Przed rozwodem para mieszkała w Hidden Hills, ekskluzywnej dzielnicy Los Angeles. Po rozstaniu Kim odkupiła dom za 23 miliony dolarów. Kanye, aby być blisko rodziny, kupił wille naprzeciwko jego dawnej rezydencji. Za nowe cztery kąty zapłacił 4,5 mln dolarów.

Nowy dom Kanye Westa

Najnowsza nieruchomość rapera pochodzi z 1955 roku. Dom ma pięć sypialni, cztery łazienki oraz basen. Zdjęcia, które ukazały się w amerykańskiej prasie świadczą o tym, że budynek od dawna nie był remontowany. Jeśli jednak wierzyć doniesieniom magazynu "People", Kanye zamierza wyburzyć willę i wybudować nową posiadłość, a dom kupił wyłącznie ze względu na lokalizację.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: cover video/x-news

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości