Gwiazdy

Kajra i Sławomir stale koncertują. Jak godzą karierę z wychowywaniem syna? "On to rozumie"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Plejada.pl
Kajra i Sławomir

Na pytanie, gdzie mieszkają, odpowiadają: "W busie". Podróżowanie po całej Polski to nieodłączny element ich codziennej pracy. Kajra i Sławomir nie narzekają na swoje zawodowe obowiązki, ale przyznają, że czas spędzony w domu z synem ma dla nich największą wartość. Czy 6-letni Kordian towarzyszy im podczas tras koncertowych? Czy chłopiec chce pójść w ślady popularnych rodziców?

Kajra i Sławomir rzadko bywają w domu. Jak w tym wszystkim odnajduje się ich syn?

Zawód wokalisty jest ściśle związany z licznymi podróżami i koncertowaniem w różnych częściach kraju, a nawet poza jego granicami. Kajra i Sławomir nie mogą narzekać na brak pracy, dlatego wiedzą, jak wygląda tzw. życie na walizkach.

- Przez cały rok jeździmy po Polsce, śpimy w hotelach. Dobrze, że żona jest obok. To jest jakaś stała, bo czasami budzisz się i nie wiesz, gdzie jest łazienka, gdzie korytarz. Jesteś codziennie w innym miejscu. Ale taki jest urok naszego życia, my bardzo cieszymy się z tej pracy - zapewnia w rozmowie z Plejadą Sławomir Zapała.

Radość z występów przed publicznością nie może jednak równać się ze szczęściem, które stęsknieni rodzice odczuwają tuż po powrocie do domu, w którym czeka na nich 6-letni synek. - Jest to dla nas najpiękniejszy, najcudowniejszy czas. Zamykamy drzwi i już nikogo nie wpuszczamy - zaznacza Kajra.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Wokaliści jeszcze do niedawna zabierali małego Kordiana w każdą trasę koncertową. Dziś 6-latek coraz częściej rezygnuje z towarzyszenia rodzicom w pracy, ponieważ skupia się na organizowaniu własnej codzienności. Mimo tego dla Sławimira i Kajry jest wciąż najważniejszą częścią życia.

- On jest w centrum. Przez kilka lat jeździł z nami, pomagała nam kuzynka, był cały czas przy nas. Teraz już mu się czasami nudzi i mówi: "Jedźcie". On ma swoje plany, swoich kolegów, koleżankę Zuzię i to są priorytety. Rodzice oczywiście są i to jest stała w jego życiu - tłumaczy dumny tata.

- To jest sześciolatek, który jest bardzo otwartym człowiekiem. Czasami jeździ z nami na koncerty, więc się cieszy. Wie, jak pracujmy, co robimy i to absolutnie rozumie. To też jest jego życie, to nie jest tak, że jest gdzieś zostawiony, absolutnie nie, cały czas jest z nami - dodaje żona piosenkarza.

Kim w przyszłości chce zostać syn Kajry i Sławomira?

W najnowszym wywiadzie dla serwisu Plejada.pl Kajra i Sławomir ujawniają, jakie plany na zawodową przyszłość ma ich 6-letni. Z wypowiedzi gwiazdorów wynika, że zainteresowania małego Kordiana są bardzo wszechstronne.

- Rano powiedział, że chciałby z nami występować, a wieczorem już chciał robić bomby atomowe i być prezydentem - twierdzi Sławomir.

Kajra zaznaczyła, że syn rozważa również pracę jako technik sceniczny. Taki pomysł na życie przypadł sławnej mamie do gustu. - Nam zawsze przyda się pomoc techniczna. Najpierw ogarnie sprawy techniczne, a potem zagra na klawiszach. Jak przestanie z nami pracować, to będzie dowoził różne rzeczy różnym ludziom i też będzie fajnie - ocenia piosenkarka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia.pl

Pozostałe wiadomości