Gwiazdy

Muzyczne eksperymenty Justyny Steczkowskiej. "To jest piosenka o strachu"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Justyna Steczkowska w nowej muzycznej odsłonie
Justyna Steczkowska w nowej muzycznej odsłonieDzień Dobry TVN
wideo 2/20

17 albumów, 25 lat na scenie, rzesza fanów i multum nagród. Justyna Steczkowska naprawdę ma co świętować. A że wiele razy udowodniła, że muzyka jest zmienna - to zaprezentowała się publiczności z nieoczekiwanej strony. O swoich inspiracjach, jubileuszu i współpracy z synem opowiedziała w Dzień Dobry Wakacje.

Nowa piosenka Justyny Steczkowskiej

"D.N.A" to nowy singiel Justyny Steczkowskiej, która ponownie skręciła w stronę muzyki klubowej. Wierni fani piosenkarki pamiętają zapewne album "Dzień i noc", z którego taneczne kompozycje na długo wpadały w ucho. Ponowne sięgnięcie po ten gatunek to jednak zupełnie inne spojrzenie na muzykę, będące połączeniem dojrzałości artystycznej Justyny i estetycznych poszukiwań jej syna. W utworze nie zabrakło miejsca na przesłanie.

- To jest piosenka o strachu - przyznała Justyna. - Żyjemy w czasach strachu i straszenia nas wszystkim. Wiadomo, że strach i trzymanie ludzi w ryzach jest najłatwiejszym narzędziem manipulacji, ale to zawsze od nas zależy, czy będziemy żyli w strachu na myśl o tym, co będzie jutro, czy będziemy się cieszyć tym, co jest dziś i teraz - podkreśliła artystka.

Na jesień tego roku jest zaplanowana nowa płyta, a utworów, które zostały na nią przygotowane będzie można posłuchać na koncercie z okazji 25-lecia pracy Justyny. A ten odbędzie się już 22 lipca w Operze Leśnej w Sopocie.

Justyna Steczkowska na scenie Dzień Dobry Wakacje

Widzowie Dzień Dobry Wakacje nie muszą jednak czekać do lipca, by posłuchać nowego utworu wokalistki. Tam gdzie pojawia się Justyna Steczkowska, momentalnie rozbrzmiewa muzyka. I tak na naszej muzycznej scenie piosenkarka zaprezentowała utwór "D.N.A".

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Artur Barbarowski / Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości