Julia Wieniawa wspiera walkę z pandemią. Aktorka przeznaczyła środki finansowe na zakup maseczek

Julia Wieniawa w studiu DDTVN
Tomasz Urbanek/East News
Polska aktorka i wokalistka niedawno zorganizowała "wyprzedaż szafy". Zebrane przez Julię Wieniawę środki zostały przeznaczone na zakup maseczek dla pracowników służby zdrowia.

Julia Wieniawa wyprzedała szafę

Julia niedawno podzieliła się z obserwatorami informacją, że zamierza wystawić wiele ubrań, które miała na sobie podczas ważnych premier i imprez. Każda osoba posiadająca aplikację Less_app mogła je zakupić. Aktorka już wcześniej wspomniała, że kwota ze sprzedaży zostanie przeznaczona na walkę z koronawirusem. O tym, co konkretnie zostało zakupione, poinformowała na relacji dodanej na Instagramie.

Pamiętacie moją wyprzedaż szafy? Kasa została przeznaczona na zakup 2 tysięcy maseczek ochronnych, które właśnie trafiły do szpitala. BRAWO WY! BRAWO MY!

- napisała Julia w udostępnionym instagramowym "story".

Szafa Julii Wieniawy

Pomoc w walce z COVID-19

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Aktorka bardzo świadomie podchodzi do odpowiedzialności, jaką niesie za sobą duża rozpoznawalność. Od pojawienia się koronawirusa w Polsce przestrzega przed wychodzeniem z domu i namawia do ograniczenia kontaktów towarzyskich. W swoich mediach społecznościowych wielokrotnie relacjonowała najświeższe informacje rządowe i informowała o ryzyku, jakie niesie za sobą nieprzestrzeganie zaleceń specjalistów.

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości