Gwiazdy

Nie żyje gwiazda "Ostrego dyżuru". Miała 48 lat

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
Radio Zet
osoba, która trzyma płonącą świeczkę

Jossara Jinaro - amerykańska aktorka znana m.in. z występów w kultowym serialu "Ostry dyżur" - nie żyje. Artystka od dawna zmagała się z ciężką chorobą. O jej odejściu za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował mąż. Aktorka miała zaledwie 48 lat.

Jossara Jinaro nie żyje

Jossara Jinaro amerykańska aktorka, producentka oraz członkini stowarzyszenia Screen Actors Guild nie żyje. Artystka przegrała walkę z nowotworem złośliwym. Artystka odeszła 27 kwietnia, jednak wiadomość o jej śmierci trafiła do mediów dopiero teraz. Portal Deadline podaje, że o śmierci aktorki - za pośrednictwem Facebooka - poinformował mąż - Matt Bogado.

Rozmowy o śmierci

Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?
Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?Dzień Dobry TVN
wideo 2/2

- Z wielkim smutkiem ogłaszam odejście mojej żony, Jossary Jinaro. Jossara dzielnie walczyła z rakiem i wróciła do domu, by być otoczona rodziną. Jossara była niesamowitą żoną, matką, artystką i przyjaciółką. Miała najpiękniejszą, życzliwą duszę i nie akceptowała pasywnej postawy. Nawet w ostatnich chwilach wciąż walczyła. Odpoczywa teraz w pokoju i zostanie zapamiętana na zawsze. Ja, Liam i Emrys będziemy za nią bardzo tęsknić, chociaż wiemy, że jest w naszych sercach i prowadzi nas na każdym kroku - czytamy w komunikacie wydanym przez rodzinę.

Kobieta miała zaledwie 48 lat. Zostawiła dwójkę dzieci.

Jossara Jinaro - kariera

Jossara Jinaro pochodzi z Brazylii. Przyszła na świat 25 maja 1973 roku w Rio de Janeiro. Dorastała jednak w Kolumbii. Do Stanów Zjednoczonych wyjechała w wieku 16 lat. Zadebiutowała w 1998 roku w serialu "Reyes y Rey". Pierwszy raz na dużym ekranie pojawiła się w 2002 roku. Zagrała wtedy w filmie "Na własną rękę". Następnie można było ją oglądać w takich produkcjach, jak "Życie przede wszystkim", "Rodzina, ach rodzina", "Bękarty diabła", "Bez śladu", "Ostry dyżur", "Podkomisarz Brenda Johnson", czy "World Trade Center".

Warto dodać, że Jossara Jinaro tworzyła również filmy krótkometrażowe.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: Radio Zet

Źródło zdjęcia głównego: Wong Chung Ho/Getty Images

Pozostałe wiadomości