Gwiazdy

Joanna Moro pokazała się w kostiumie kąpielowym i zachwyciła fanów. "Aniołek Charliego jak żywy"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Joanna Moro
Dzien Dobry TVNBartosz Krupa/East News

Joanna Moro od kilku dni przebywa z rodziną na wakacjach nad polskim morzem. Teraz aktorka opublikowała zdjęcie z plaży i zrobiła wrażenie na swoich fanach. Internauci są zachwyceni jej figurą.

Dieta Joanny Moro

Joanna Moro niejednokrotnie podkreślała w wywiadach, że nigdy się nie odchudzała, a dieta stała się jej bliska dopiero wtedy, gdy zaczęła karmić piersią. Zaczęła wówczas pić dużo wody, jeść gotowane potrawy i unikać wszelkich ostrych przypraw. Wiadomo, że w jej jadłospisie goszczą ryby, świeże owoce i warzywa, a także zupy oraz koktajle. Rzadko je na mieście, gdyż częściej przygotowuje wartościowe posiłki w domu dla rodziny.

- Staram się na co dzień rozsądnie odżywiać, ale nie stosuję żadnej diety. (...) Wiem, że po to, żeby dobrze się czuć ze sobą, potrzebny jest ruch, więc cały czas staram się aktywnie żyć i to mi daje ogromną radość i energię. Nie wykonuję katorżniczych treningów, ani nie ustawiam sobie dziennej normy. Słucham siebie - pisała Joanna Moro na Instagramie.

Joanna Moro w stroju kąpielowym

Te działania przynoszą niezwykłe efekty. Joanna Moro opublikowała bowiem w niedzielne popołudnie 18 lipca w swoich mediach społecznościowych zdjęcie w złotym, dwuczęściowym stroju kąpielowym i zachwyciła sylwetką. Widać, że aktorka jest niezwykle szczupła, mimo tego że jest matką trójki dzieci.

Fotografia zrobiła ogromne wrażenie na internautach, którzy w komentarzach pisali: "Wyglądasz obłędnie! Bardzo seksownie, ale zarazem delikatnie", "Jest Pani bardzo zgrabna", "Aniołek Charliego jak żywy" czy "Jesteś piękna i wyglądasz bosko".

Zgadzacie się z tą opinią?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Morsowanie z Joanną Moro

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości