Joanna Krupa złożyła urodzinowe życzenia swojej siostrze. Z tej okazji pokazała wiele zdjęć z rodzinnego albumu

Marta Andretti, Joanna Krupa

Siostra Joanny Krupy - Marta Andretti obchodzi 10 maja urodziny. Z tej okazji fotomodelka postanowiła odbyć sentymentalną podróż do przeszłości i składając życzenia, pokazała wiele wspólnych fotografii z Martą.

Joanna Krupa złożyła życzenia siostrze

Joanna Krupa nigdy nie ukrywała, jak silna więź łączy ją z siostrą. Nie dziwi więc to, że z okazji urodzin Marty Andretti modelka złożyła jej pełne ciepłych słów życzenia. Niestety w tym roku nie spędzą tego wyjątkowego dnia razem.

Wszystkiego najlepszego dla mojej siostrzyczki @martaandretti. Dla mnie zawsze będziesz tą małą dziewczynką, o którą się martwię

- napisała na Instagramie.

Zdjęcia z albumu Joanny Krupy

W umieszczonym przez Joanny Krupę poście nie zabrakło wielu zdjęć z siostrą np. z czasów dzieciństwa, ślubu Marty, wspólnie spędzanego czasu czy ze świąt Bożego Narodzenia. W jednym z komentarzy solenizantka podziękowała za gest i nie ukrywała tęsknoty za bliskimi.

Kocham cię, siostruniu!!!

- napisała.
Wielu obserwatorów i znajomych Joanny dołączyło się do życzeń i zachwycało się pięknymi siostrami. Ciepłe komentarze popłynęły m.in. od Kasi Sokołowskiej oraz Sary Boruc.

Siła sióstr ??❤️

- napisała żona Artura Boruca.
Zobacz także:
Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości