Joanna Koroniewska pokazała starszą córkę. "Trochę księżniczka, trochę buntowniczka"

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska od lat jest w szczęśliwym związku z Maciejem Dowborem. Para wychowuje dwójkę dzieci. Teraz aktorka ujawniła, co jedna z ich córek odziedziczyła po swoich rodzicach.

Dzieci Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wzięli ślub w 2014 roku, jednak są ze sobą o wiele dłużej. Już w 2009 roku na świat przyszła ich pierwsza córka, Janina, a kolejna, Helena, pojawiła się 9 lat później. Choć para wychowuje dwójkę dzieci, aktorka wyznała, że w ciąży była 8-krotnie.
- Mam 42 lata i dwoje szczęśliwie zdrowych dzieci. Ale ciąż miałam osiem. Aż sześć z nich nosiłam przy sercu do końca trzeciego miesiąca. Obumierały. Cierpienie tak wielkie, że tylko Rodzic będący w takiej sytuacji może to zrozumieć. Po pierwszej stracie 13 lat temu miałam przerwę w staraniu się o kolejne dziecko aż dwa lata. Ból był ogromny. I niemoc. Nie mogłam się pozbierać - wyznała jakiś czas temu w mediach społecznościowych.
Teraz aktorka spełnia się w domowych obowiązkach i cieszy się z roli matki. Utrzymuje, że wraz z Maciejem są rodzicami, dla których najważniejsza w życiu jest rodzina.
- Nie jesteśmy wymagający, nie jesteśmy konsekwentni, ale przez to, że mamy bardzo bliskie relacje z dzieckiem, to ono wie, kiedy musi przestać, bo te relacje nie będą już tak fajne. Taki stosunek i taki rodzaj więzi wytworzył się między nami intuicyjnie, nie mieliśmy gotowej recepty, samo wyszło - powiedziała w rozmowie z Katarzyną Burzyńską.

Córka Joanny Koroniewskiej na Instagramie

Starsza z córek pary niebawem skończy 12 lat i ma w sobie cechy obojga rodziców. Szybko nauczyła się od nich ostrego dowcipu i ciętych ripost. Jak wyjawiła Joanna Koroniewska - jest raczej chłopczycą i nie przywiązuje wagi do rzeczy typowo kobiecych. Interesuje się za to muzyką i chodzi do szkoły muzycznej oraz gra na flecie poprzecznym. Odziedziczyła to zamiłowanie po rodzicach, gdyż artystka przez wiele lat grała na fortepianie, a prezenter gra na gitarze i ukulele. A jak wygląda Janina? Tego możemy dowiedzieć się z najnowszego zdjęcia opublikowanego przez aktorkę w mediach społecznościowych.
- Moja mała córeczka. No już nie taka najmniejsza. Trochę księżniczka, trochę buntowniczka . (...) Ma jeszcze wrodzony talent do ciętej riposty i delikatnej złośliwości! Ciekawe po kim?! - zapytała Joanna Koroniewska na Instagramie.
Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów, którzy chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami rodzicielskimi. Wśród nich czytamy np. "Moje dzieci wszystkie dobre cechy mają po mamusi, a te złe po tatusiu". Wielu fanów Joanny zauważyło również miedziany odcień włosów dziewczynki i stwierdziło, że Janina jest niezwykle podoba do swojej babci, Katarzyny Dowbor. Pisali: "Uroda po babci, charakter nie wiem, ale wchodzi w nastoletni wiek, więc to może się zmieniać jak pogoda" czy "Według mnie Janka to będzie w przyszłości druga Pani Kasia".
Również dostrzegacie to podobieństwo?
Joanna Koroniewska: "Część moich koleżanek twierdzi, że każdy mężczyzna zdradza kobietę". Zobacz wideo:
Zobacz też:
Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości