Gwiazdy

Jennifer Lopez świętuje urodziny. Ile lat ma gwiazda?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Jennifer Lopez

Piosenkarka, aktorka, tancerka, projektantka mody i bizneswoman. Uznana przez magazyn "People" za najpiękniejszą kobietę na świecie. Urody, figury i kondycji pozazdrościć mogłaby jej niejedna nastolatka. Jennifer Lopez kończy właśnie 53 lata. Z okazji urodzin przypominamy najlepsze role i najważniejsze momenty kariery amerykańskiej gwiazdy.

Jennifer Lopez ma 53 lata

Piękna, zgrabna, wygimnastykowana, z pozytywnym nastawieniem do swojego ciała. Jennifer Lopez 24 lipca 2022 r. obchodzi 53. urodziny.

Ze zdjęć, które amerykańska gwiazda chętnie zamieszcza w sieci wynika, że czas jest dla niej niezmiernie łaskawy. J.LO z roku na rok zdaje się wyglądać lepiej.

Jest najlepiej opłacaną latynoską aktorką w Hollywood. W 2011 zdobyła tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie według magazynu "People". Rok później Forbes nazwał ją najbardziej wpływową gwiazdą.

W lutym 2020 r. wystąpiła z Shakirą podczas LIX edycji SuperBowl Halftime Show.

Jennifer Lopez - kariera

Jennifer Lynn Lopez przyszła na świat 24 lipca 1969 w Nowym Jorku. Jest aktorką, piosenkarką pop, tancerką, projektantką mody, producentką i businesswoman. Pierwszą rolę w niskobudżetowym filmie "Moja mała dziewczynka" zagrała w wieku siedemnastu lat. Równocześnie rozwijała karierę tancerki u boku New Kids on the Block i Janet Jackson , a także w serialu ""In Living Color".

Jennifer Lopez - aktorka

W 1997 zagrała pierwszoplanową rolę w filmie "Selena", za którą była nominowana do Złotego Globu. Od tego czasu Lopez specjalizuje się w komediach romantycznych, choć grała również w dramatach i dreszczowcach. Wystąpiła w kilkudziesięciu produkcjach, z których najpopularniejsze to "Anakonda", "Cela", "Powiedz tak", "Pokojówka na Manhattanie", "Zatańcz ze mną" czy "Sposób na teściową". Z okazji 15. rocznicy premiery tego ostatniego tytułu J.Lo przypomniała fragmenty filmu, w którym wystąpiła u boku legendy kina Jane Fondy.

Jennifer Lopez - piosenkarka

W 1999 aktorka zadebiutowała w roli piosenkarki albumem "On the 6", który, podobnie jak promujące go single, osiągnął na całym świecie duży sukces. Kolejne nagrania i piosenki także zawojowały list przebojów. Kolejne płyty to "J.Lo" , "J to tha L-O! The Remixes" i "This Is Me... Then" i "Love?", której promujący utwór "On the Floor" znajduje się na liście najlepiej sprzedających się singli wszech czasów. Jak się szacuje, jej nagrania rozeszły się na całym świecie w około 75 mln egzemplarzy.

Piosenkarka jest laureatką American Music Award i MTV Video Music Award. Dwukrotnie była nominowana do Grammy. Zasiadała w jury programu "American Idol", obecnie jest jurorką w "World of Dance".

Jennifer Lopez - businesswoman

Artystka posiada własną kolekcję ubrań i kilkanaście zapachów, a także liczne kontrakty reklamowe. Jest uważana za ikonę mody. Jej majątek szacowany jest na 150 mln dolarów.

Jennifer Lopez - życie prywatne

Jej życie prywatne od początku kariery było obiektem zainteresowania mediów. Była trzykrotnie zamężna. Przez dwa lata tworzyła parę z aktorem Benem Affleckiem. Następnie poślubiła Marca Anthony’ego, a w 2008 urodziła bliźnięta, Maximiliana i Emme. Po 7 latach małżeństwa para się rozstała, rozwód sformalizowano w roku 2014.

Następnie J.LO była w związku z baseballistą Alexandrem Rodriguezem. Po pięciu latach w kwietniu 2021 roku poinformowali, że postanowili się rozstać. Ta informacja to ogromne zaskoczenie dla fanów gwiazdy, bo Lopez i Rodriguez planowali ślub i od dwóch lat byli zaręczeni.

Kolejnym niespodziewanym wydarzeniem dla fanów Jennifer Lopez był fakt, że po 20 latach ponownie skrzyżowały się drogi piosenkarki i Bena Afflecka. W lipcu 2021 roku świat obiegła informacja, że znowu są parą. Ta historia to gotowy scenariusz na komedię romantyczną.

Rok później zakochani zdecydowali się zawrzeć związek małżeński. Sekretny ślub wzięli 16 lipca 2022 r. w Las Vegas. Jennifer Lopez przyjęła nazwisko męża. To była skromna ceremonia, a zaraz po jej zakończeniu ruszyli w podróż poślubną. Udali się do niezwykle romantycznego miejsca, czyli Paryża.

Polka o byciu sobowtórem Jennifer Lopez. "Może ktoś mnie zauważy i zobaczy w tym potencjał"

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez chcą kupić klub baseballowy. W grę wchodzą gigantyczne pieniądze

Jennifer Lopez pokazała zdjęcie swoich dzieci sprzed lat. Fani nie mogą wyjść z zachwytu

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości