Gwiazdy

Gwiazdy TVN żegnają przyjaciela. "Został śmiertelnie potrącony przez pijanego kierowcę"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Joanna Jabłczyńska, Bartek Jędrzejak, Dorota Gardias i wiele innych gwiazd TVN, ale nie tylko, żegna dziś swojego przyjaciela. Jarek Skiba był trenerem o ogromnym sercu, cierpliwości i pasji - tak rysuje się jego obraz we wspomnień bliskich.

Jarek Skiba nie żyje - był trenerem gwiazd

Jarek Skiba, przez lata pracy jako trener personalny, zaskarbił sobie sympatię nie tylko gwiazd, ale wszystkich swoich podopiecznych. Był energiczny, zawsze uśmiechnięty i chętny do pomocy. Niestety sportowiec nie żyje. Z informacji umieszczonych przez jego znajomych w sieci dowiadujemy się, że zginął tragicznie w wypadku rowerowym w Hiszpanii. - Został śmiertelnie potrącony przez pijanego kierowcę, który zbiegł z miejsca wypadku. Policja już go odnalazła - napisał Bartek Jędrzejak.

Odeszli w 2021

Odeszli w tym roku…
Odeszli w tym roku…Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Joanna Jabłczyńska żegna przyjaciela

Joanna Jabłczyńska znana jest ze swojego zamiłowania do sportu. Jarek Skiba ma swój ogromny wkład w pasję aktorki do aktywności fizycznych. W kilku zdaniach gwiazda serialu "Na Wspólnej" pożegnała przyjaciela.

- Mój pierwszy trener. Zarażał nie tylko sportową pasją, ale przede wszystkim uśmiechem. Jestem pewna, że pod tymi słowami podpiszą się wszystkie osoby, które trenował. Rozmawiałam z Nim kilka dni temu i choć bardzo chciał ze mną dłużej porozmawiać, powiedziałam: "następnym razem, bo teraz nie mam czasu". Nie odkładajcie tych najważniejszych rzeczy na później. Zadzwońcie, powiedzcie, napiszcie teraz. Do zobaczenia Jarku - czytamy we wpisie aktorki.

Bartek Jędrzejak opłakuje śmierć Jarka Skiby

Prezenter pogody Dzień Dobry TVN także poinformował o odejściu sportowca. - Jesteś jak brat. Świetny przyjaciel. Nawet nie mam siły płakać. Jestem pusty. Zabrałeś ze sobą część mnie. Nie będę wrzucał zdjęć w czerni i bieli bo na to nie zasługujesz. Byłeś zbyt dobry i kolorowy. Nigdy nie narzekałeś. W tym układzie to Ja byłem malkontentem i zgorzkniałym staruszkiem. Ty zawsze pełen energii i uśmiechu. Nie słyszałem przez tyle lat, abyś o kimś powiedział coś złego. Żyłeś sportem, żyłeś na pełnej k….wie. Żyłeś rodziną i swoimi ukochanymi dziećmi. Żyłeś pasją. Kochałeś świat i ludzi - napisał Bartek Jędrzejak. - Marzenia? Miałem do Ciebie wpadać do Hiszpanii. Tam miał być dom. Miałem zostać ojcem chrzestnym Twojego malucha. Bo w końcu zapragnąłeś mieć kolejne dziecko. Jeszcze wczoraj rano pisaliśmy do siebie. Dzisiaj już tylko ja mogę pisać do Ciebie, bez odpowiedzi. Byłeś pierwszym facetem, który po męsku powiedział mi: "Zawsze możesz na mnie liczyć. Kocham Cię jak brata". Ja też Cię kocham Bracie!!! Będzie mi Ciebie bardzo brakowało. Część mnie zabrałeś ze sobą. I obiecuje - to będzie teraz mój cel!!! Pracowaliśmy nad tym razem. Ale wierze, że będziesz z góry mocno mnie mobilizował i pokażę Ci six-pack - podsumował.

Dorota Gardias żegna trenera

Dziennikarka opublikowała wspólne zdjęcie z Jarkiem Skibą, pod którym napisała: "Chodzące dobro. Jarku… Ty wiesz… Do zobaczenia gdzieś tam… Nie mam słów".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa, Mateusz Grochocki, Wojtek Olszanka/East News

Pozostałe wiadomości