Gwiazdy

Jan i Lenka Klimentowie poznali płeć dziecka. "Najważniejsze, że jest zdrowe"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Lenka Klimentowa i Jan Kliment

Jan i Lenka Klimentowie niedługo po raz pierwszy zostaną rodzicami. Tancerze wreszcie dowiedzieli się, czy urodzi się chłopiec, czy dziewczynka. Radosną nowinę ogłoszono w oryginalny sposób podczas rodzinnego przyjęcia.

Jan i Lenka Klimentowie - związek

Jan i Lenka pobrali się w 2016 roku. Po ślubie nadszedł dla nich odpowiedni moment i postanowili, że chcą zostać rodzicami. Mimo prób i starań przez kilka lat Lence nie udawało się zajść w ciążę. Para nawet sięgnęła po pomoc specjalistów, ale po przejściu wielu badań i po konsultacjach z lekarzami dowiedzieli się, że nie ma żadnych przeciwwskazań, by mieli dziecko.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Tancerka niedawno w wywiadzie dla "Vivy!" wyznała, że przygotowywała się psychicznie do tego, że może nie zostać mamą. Aż wreszcie po 6 latach wydarzyło się coś, na co oboje tak bardzo czekali. Już niedługo urodzi się ich pierwsza pociecha.

- Nasze dziecko jest wyczekiwane, wytęsknione. Przy Janku czuję się bezpieczna, zaopiekowana, razem dbamy o nasz związek, dużo ze sobą rozmawiamy, a teraz oczywiście naszym tematem jest ciąża - opowiadała w rozmowie z magazynem.

Klimentowie poznali płeć dziecka

Jan i Lenka pochwalili się na Instagramie nagraniem z rodzinnego przyjęcia, na którym poznali płeć malucha. To była dla nich niespodzianka. Do ostatniej chwili nie wiedzieli, co się wydarzy. Nagle wystrzeliło niebieskie konfetti i okazało się, że spodziewają się syna.

- No i wszystko wiadomo! Bardzo się cieszymy najważniejsze, że wszystko jest dobrze i jest zdrowe - przyznała Lenka.

Fani złożyli im mnóstwo gratulacji. "Dużo zdrówka dla dzielnej mamy i maluszka", "Uważaj na siebie, zwolnij trochę, odpoczywaj", "Bosko. Gratulacje dla młodych rodziców", "Super. Cieszymy się waszym szczęściem", "Płaczę z radości" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości