Gwiazdy

Zdjęcia gwiazd z dzieciństwa. Zobacz jak się zmienili

Gwiazdy

Aktualizacja:
Marek Kudelski, Bartek Piklikiewicz/East News

Zbliża się Dzień Dziecka i z tej okazji pokazujemy jak wyglądały gwiazdy w dzieciństwie. Niektóre fotografie bardzo was zaskoczą.

Julia Wieniawa roztańczona od dziecka

Julia Wieniawa artystyczną dusze miała od dziecka. Dzisiaj jest aktorką, piosenkarką i fantastycznie radzi sobie w show-biznesie. Na zdjęciach, które Julka zamieszcza w mediach społecznościowych widać, że taniec od zawsze był jej pasją. Nie możemy również przejść obojętnie obok stylizacji gwiazdy. Zarówno kiedyś, jak i dziś robią wrażenie!

Natalia Szroeder stanęła na scenie jako 4-latka

Natalia Szroeder również od najmłodszych lat wiedziała, co chce robić w przyszłości. Na scenie zadebiutowała jako 4-latka w kultowym programie "Od przedszkola do Opola". Uwadze nie może umknąć fakt, że Natalia dzisiaj jest niezwykle podobna do swojej mamy ze zdjęć sprzed lat.

Ania Starmach od dziecka z uśmiechem

Ania Starmach dzisiaj uśmiecha się tak samo szeroko jak wtedy, gdy była dzieckiem.

- Zmieniło się dużo, została radość z życia, uśmiech, miłość do kwiatów i klocków, do plaży i do podróży, do malowania i dużych okularów! Miałam wspaniałe dzieciństwo, mam wspaniałe życie i niech to wszystko trwa - napisała pod zdjęciami, na których widać małą Anię.

Marcin Prokop selfie robił już w 1985r.

Marcin Prokop pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciem z 1985 roku. Dziennikarz miał wtedy 8 lat. Na szyi aparat i jak napisał: - selfie, drogie dzieci, to ja robiłem zorką 4k już w 1985. Obserwatorzy natychmiast zauważyli, że prezenter już od dziecka był bardzo przystojny. Docenili także modna wówczas fryzurę.

Małgorzata Rozenek-Majdan od dziecka perfekcyjnie wystylizowana

Małgorzata Rozenek-Majdan od zawsze była perfekcyjnie wystylizowana. Na zdjęciu z dzieciństwa zapozowała w sukience w kwiaty połączonej z białą bluzką. Jeśli przyjrzymy się lalce, którą widać na fotografii, można śmiało wyciągnąć wniosek, że prezenterka od małego otaczała się wyjątkowymi rzeczami.

- Dziś z perspektywy tych 41 lat (!) ? mogę śmiało powiedzieć, że wszystko co sobie wymarzyłam mam, i chociaż życie nie zawsze było łatwe, to tej małej Małgosi ze zdjęcia powiedziałabym „nic nie zmieniaj, będziesz bardzo szczęśliwa”? a ja wciąż nie przestaje marzyć... - podsumowała Małgorzata.

Zobacz wideo: Jak Michała Koterskiego zmieniło przyjście na świat dziecka? "Jestem fajnym tatą, ale nieidealnym. Uczę się na błędach"

>>> Zobacz także:

Gdyby nie dawcy szpiku, Adasia i Karola mogłoby już z nami nie być. "Obca osoba, która uratowała moje dziecko jest jak członek rodziny"

Pan Janusz doszedł do wagi 175 kg. Dietetyk kliniczny: "Polacy mają dwie wady, jeśli chodzi o jedzenie". Jakie?

Nowe regulacje w urlopie rodzicielskim: "To może zmienić stosunek pracodawcy do kobiet"

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości