Gwiazdy

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme 3 lata temu zadebiutowali w Dzień Dobry TVN. Zobacz, jak się zmienili

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Małgorzata Ohme, Filip Chajzer
Jerzy Dudek/East NewsMałgorzata Ohme, Filip Chajzer

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme cieszą się wielką sympatią widzów. Para gospodarzy Dzień Dobry TVN potrafi bawić do łez, zarażać pozytywną energią, ale również poruszać ważne tematy i zadawać trudne pytania. Filip przypomniał, jak wyglądali, gdy po raz pierwszy wystąpili w roli prowadzących. Zmienili się?

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme - Dzień Dobry TVN

Gosia i Filip tworzą zgrany duet, który doskonale uzupełnia się na antenie Dzień Dobry TVN. Uwielbiają się nie tylko zawodowo, ale i prywatnie, poza kamerami. Dzięki temu z radością spotykają się w pracy, ponieważ wiedzą, że zawsze mogą na sobie polegać. Małgorzata jakiś czas temu z okazji urodzin przyjaciela, nie tylko złożyła mu piękne życzenia, ale również podkreśliła, że współpraca z nim jest dla niej wielkim szczęściem - Filip, bracie mój, życzę Ci pięknych dni, wyzwań i marzeń spełnionych. Cieszę się, że spotkaliśmy się w tym życiu i zawsze będę Cię wspierać na Twojej drodze - wyznała wówczas.

Różne oblicza przyjaźni

Przyjaźń na dwie gitary i piłkę
Przyjaźń na dwie gitary i piłkęDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Gosia i Filip po raz pierwszy wystąpili w roli prowadzących Dzień Dobry TVN 6 września 2019 roku. Teraz mijają trzy lata ich współpracy. Zanim zostali gospodarzami porannego programu, często gościli na antenie. Filip jako reporter, a Gosia w roli ekspertki w dziedzinie psychologii.

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme - ich pierwsze wydanie Dzień Dobry TVN

Lata mijają, a duet na dobre zadomowił się w Dzień Dobry TVN. Dziś prowadzenie programu to dla dziennikarzy chleb powszedni, ale trzy lata temu, przed pierwszym wydaniem, towarzyszył im stres zmieszany z wielką ekscytacją.

- Te dzieciaki to my w 2019 roku przed naszym pierwszym wydaniem w roli prowadzących @dziendobrytvn - napisał Chajzer pod zdjęciem z Gosią.

Fani są pod wrażeniem, jak bardzo prowadzący się zmienili. - "Gosia, jaka fryzura", "Filip, ty jak wino. Coraz lepiej wyglądasz", "Uwielbiam poranki z wami", "Jesteście bardzo fajnym duetem prowadzących, naturalni i na luzie" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek / East News

Pozostałe wiadomości