Gwiazdy

Joanna Opozda zdradza, jak wygląda mały Vincent. "To skóra zdarta z mamusi"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Joanna Opozda

Joanna Opozda chroni prywatność swojego synka i nie publikuje jego wizerunku w sieci. Aktorka postanowiła jednak zaspokoić ciekawość swoich fanów. Gwiazda opublikowała swoje zdjęcie z dzieciństwa i wyróżniła cechy wyglądu, które odziedziczyła po niej jej ukochana pociecha.

Joanna Opozda na zdjęciu z dzieciństwa

Joanna Opozda bardzo dba o prywatność swojego synka. Gwiazda nigdy nie pokazuje twarzy malucha, a wspólne zdjęcia cenzuruje za pomocą emotikonek lub obrazków. Już od momentu narodzin obserwatorzy aktorki pytali, jak wygląda mały Vincent - czy jest podobny do mamy, czy do ojca chłopca i jej byłego partnera Antka Królikowskiego.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

W najnowszym poście na Instagramie Joanna postanowiła nieco zaspokoić ciekawość fanów. Artystka podzieliła się uroczą fotografią z wczesnego dzieciństwa. Zdradziła również, które cechy wyglądu odziedziczył po niej synek. Okazuje się, że wygląda on niemal identycznie jak jego mama.

Jak wygląda synek Joanny Opozdy?

Joanna wyznała na Instagramie, że Vincent "to skóra zdarta z mamusi". - Mój synek wygląda identycznie - potwierdziła. Aktorka zaznacza, że chłopiec ma identyczny nos, usta, kształt buzi i oczu. - Niesamowite - podsumowuje w poście.

Fotografia szybko zdobyła popularność w sieci. W komentarzach nie brakowało opinii zachwyconych obserwatorów. - "No to będzie przystojniak niesamowity", "Mama piękna to musiało tak być", "Całe szczęście, że po mamusi, wyrośnie na pięknego człowieka" - czytamy pod zdjęciem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

Pozostałe wiadomości