Jak Roksana Węgiel ocenia swój egzamin maturalny? "Są rzeczy, których nie przeskoczymy"

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
party.pl
Roxie Węgiel w nowej odsłonie

Absolwenci liceów i techników mają już za sobą maturalny maraton. Do egzaminu dojrzałości w tym roku przystąpiła również Roksana Węgiel. Młoda wokalista w ostatnim wywiadzie opowiedziała, jak jej poszło i jakiego wyniku się spodziewa.

Roksana Węgiel o maturach

Matury już się skończyły. Uczniom pozostało już tylko czekać na wyniki egzaminów, które zostaną ogłoszone w lipcu. W tym gronie jest także Roksana Węgiel. - Dobrze mi poszło - w moim odczuciu, ale to się okaże - stwierdziła w rozmowie z serwisem Party.pl.

Wokalistka solidnie przygotowywała się do matury i podeszła do egzaminów bez żadnej taryfy ulgowej. Skupiła się na przedmiocie, który sprawił jej najwięcej trudności, czyli matematyce. W opanowaniu materiału pomogły jej korepetycje. - Są rzeczy, których nie przeskoczymy. Ja nie mam umysłu ścisłego i mam duże zaległości z tej matmy, więc jak wszystko naraz zaczęłam opracowywać, to te sposoby na równania i różne obliczenia mi się mieszały, co było strzałem w kolano, ale myślę, że coś tam w głowie zostało - powiedziała.

Roksana Węgiel o zamieszaniu wokół jej maturalnego stroju

W ostatnim czasie wokalistka zwróciła na siebie uwagę swoim strojem maturalnym. Pojawiły się głosy, że taka stylizacja jest nieodpowiednia i nie nadaje się na egzamin dojrzałości. Roksana Węgiel odniosła się do tego zamieszania w rozmowie z Party.pl

- Nie było w tym nic kontrowersyjnego. Rozumiem, że niektórym mogło się to nie podobać i eksperci mieli inne zdanie na temat mojej stylizacji. Ja się tym nie przejmuję, mnie się podobało - wyznała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: party.pl

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości