Izabella Scorupco obchodzi 50. urodziny. Czas stanął dla niej w miejscu

Izabella Scorupco skończyła właśnie 50 lat. Aktorkę pamiętamy przede wszystkim jako dziewczynę Jamesa Bonda czy Helenę w „Ogniem i mieczem”. Swoim talentem piękna Polka podbiła serca szwedzkiej publiczności, a od wielu lat wiedzie szczęśliwe życie w Stanach Zjednoczonych.

Izabella Scorupco kończy 50 lat

Aktorka, piosenkarka, modelka. Izabella Scorupco 4 czerwca obchodzi swoje 50. urodziny. Gdy jednak spojrzymy się na jej zdjęcia, odnosimy wrażenie, że czas zatrzymał się dla niej w miejscu. Nieustannie zachwyca swoją młodzieńczą urodą i godną pozazdroszczenia sylwetką.
Urodziła się w Białymstoku. Jako 8-letnia dziewczynka wyjechała z matką do Szwecji – kraju, z którym związała większość swojego życia. Od kilkunastu lat wiedzie szczęśliwe życie w USA, jednak Polska cały czas jest bliska jej sercu.
Izabella ma 22-letnią córkę Julię z małżeństwa z Mariuszem Czerkawskim oraz 16-letniego syna Jacoba Martina z małżeństwa z Jeffreyem Raymondem.
Rok temu trzeci raz stanęła na ślubnym kobiercu, a wybrankiem jej serca został szwedzki biznesmen Karl Rosengren.
Wyświetl ten post na Instagramie.

Happy Birthday mój kochany Karlusiu ?

Post udostępniony przez IZABELLA SCORUPCO (@izabellascorupco)

Izabella Scorupco – kariera

Izabella Scorupco znana jest polskim widzom przede wszystkim jako dziewczyna Jamesa Bonda („GoldenEye”) oraz Helena Kurcewiczówna w „Ogniem i mieczem”. Na swoim koncie ma jednak udział w także w filmie „Egzorcysta: Początek” oraz w wielu szwedzkich produkcjach. Serca naszych sąsiadów zza morza podbiła również talentem wokalnym – wydała m.in. album „Iza” oraz singiel „Substitute”, za który otrzymała Złotą Płytę.
Izabella Scorupco była też związane z modelingiem, a jej zdjęcia ukazały się m.in. we włoskim wydaniu „Vogue’a”. Poprowadziła też szwedzką wersję programu „Top Model”.
Zobacz także:
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.
Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości