Gwiazdy

Jako 6-latka zarobiła milion, dziś jest multimilionerką. Życie "małej miss" to raj na ziemi

Gwiazdy

Źródło:
bellabarrett.com/nypost.com
Isabella Barrett

Isabella Barrett była jedną z największych gwiazd "Toddlers&Tiaras". Jako "mała miss" zarobiła swój pierwszy milion. Dziś ma 15 lat i pławi się w luksusie. Jak potoczyło się jej życie? Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Isabella Barrett - gwiazda programu "Mała piękność"

Isabella Barrett urodziła się 8 sierpnia 2006 roku w Rhode Island. Od najmłodszych lat brała udział w konkursach piękności. Zdobyła przeszło 55 koron.

- Zanim się zorientowaliśmy, wygrywaliśmy każdy konkurs i zostaliśmy wybrani do pojawienia się w "Toddlers and Tiaras". Isabella zakochała się w całym tym blichtrze i przepychu, była naturalnym talentem - wspominała mama dziewczynki w jednym z wywiadów.

Zobacz wideo: Hobby

Hobby

Pasja od dzieciństwa
Pasja od dzieciństwa Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Jako 5-latka Isabella szybko została gwiazdą programu "Toddlers & Tiaras", w Polsce znanego pod nazwą "Mała piękność" emitowanego na antenie TLC. Reality show pokazywało kulisy konkursów piękności dla dzieci. Później jej kariera szybko nabrała tempa. Dzięki telewizyjnym sukcesom, występowaniu w kampaniach reklamowych oraz własnej marce ubrań i biżuterii w wieku zaledwie 6 lat zarobiła swój pierwszy milion.

Isabella Barrett - czym się dzisiaj zajmuje?

"Mała miss" nie spoczęła jednak na laurach. Obecnie pracuje jako influencerka, bierze udział w sesjach zdjęciowych, kampaniach i pokazach mody. Prowadzi własne biznesy. Nieustannie można ją także podziwiać w konkursach piękności.

W rozmowie z brytyjską gazetą "Daily Mirror" mówiła, że cieszy się z tego, jak potoczyło się jej życie.

- To niesamowite, ponieważ wiem, że wszyscy mnie podziwiają, co jest dużą odpowiedzialnością. Moi fani mnie kochają, mówią mi, że jestem naprawdę fajna i po prostu ładna. Nie ma nic, czego nie można nie lubić w byciu sławnym - stwierdziła nastolatka.

Za kilka tygodni Isabella będzie świętowała 16. urodziny, a już przylgnęło do niej miano multimilionerki. - Mam linię biżuterii, która zarobiła mi milion dolarów, miałam linię ubrań, która zarobiła milion dolarów. Ale nadal spotykam się z przyjaciółmi, jeździmy na nartach wodnych - mówiła w rozmowie z portalem Truly.

W mediach społecznościowych "mała miss" pokazuje swoje wystawne życie. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 69 tys., a kanał w serwisie YouTube ma 3,5 mln wyświetleń.

Zobacz wideo: Artystki w dziecięcej odsłonie

Artystki w dziecięcej odsłonie
Artystki w dziecięcej odsłonie Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: bellabarrett.com/nypost.com

Źródło zdjęcia głównego: Marc Andrew Deley/Stringer/Getty Images

Pozostałe wiadomości