Gwiazdy

Igor Kiełbowski z „Hotel Paradise 6” i jego metamorfoza. "Moje ciało jest moim dziełem"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Diana
Ryściuk
"Hotel Paradise". Igor Kiełbowski

Igor Kiełbowski to jeden z uczestników programu randkowego „Hotel Pardise 6”. Przeszedł niezwykłą metamorfozę, by móc się cieszyć obecnym wyglądem. Co jeszcze o nim wiemy? Ile ma lat, czym się zajmuje i pasjonuje?

Szósta edycja programu „Hotel Paradise 6” wystartowała 29 sierpnia. Program ma wakacyjny, plażowy charakter, dlatego jego uczestnicy dbają o to, by dobrze się czuć i prezentować w skąpych ubraniach czy strojach kąpielowych. Niektórzy z nich przyznają, że jeszcze nie tak dawno wyglądali zupełnie inaczej. O swojej metamorfozie opowiedział uczestnik Igor Kiełbowski.

"Hotel Paradise 6". Kto wpadł w oko Szahirze?
"Hotel Paradise 6". Kto wpadł w oko Szahirze? W pierwszym odcinku 6. edycji "Hotelu Paradise" nie zabraknie emocji. Zobacz wideo.

Igor Kiełbowski – ile schudł? Jak wyglądał?

Igor przyznał, że jako nastolatek miał potężną nadwagę - ważył 115 kg. Ze względu na swój wygląd, nie był akceptowany przez rówieśników. Każdego dnia doświadczał związanych ze swoją tuszą nieprzyjemnych uwag, szykan.

Przyszedł jednak taki moment, w którym postanowił zrobić wszystko, by zadbać nie tylko o wygląd, ale również o zdrowie i pozbyć się dodatkowych kilogramów. Dużo ćwiczył, zaczął lepiej się odżywiać i z czasem pojawiły się pierwsze efekty. A te były motywacją do kolejnych wysiłków. Igor zrzucił aż 50 kg. Walka o lepszego siebie wciągnęła go na tyle, że stała się profesją. Obecnie Igor pracuje jako trener i fizjoterapeuta.

Jak Igor Kiełbowski komentuje swoją metamorfozę?

O swojej przeszłości i metamorfozie Igor otwarcie mówi zarówno w programie Hotel Paradise, jak i na swoim instagramowym profilu.

- Od dzieciaka zawsze było mnie 'trochę' w nadmiarze. Często wyalienowany, pomijany przy wybieraniu drużyn na wychowaniu fizycznym. W pewnym momencie swojego życia powiedziałem STOP. Wszystko zależy od nas samych. Systematyka i przekonanie, że robimy to przede wszystkim dla siebie są kluczem do sukcesu" - napisał na swoim instagramowym profilu.

Z kolei w programie powiedział: - Miałem terror w szkole. Trauma zostaje na lata, a ciężko jest to potem samemu później pokonać, przebrnąć i zaakceptować siebie. Moje ciało jest moim dziełem.

Igor z "Hotel Paradise 6" - ile ma lat, skąd pochodzi, czym się zajmuje?

Igor ma 27 lat i pochodzi ze Szczecina. Studiował informatykę i robotykę, ale, jak już wcześniej wspomniano, w toku życiowych zmian wybrał karierę trenera i fizjoterapeuty. Prowadzi obecnie własne studio treningowe. W jego marzenia uwierzył dziadek, który pomógł mu finansowo je zrealizować. Do swoich pasji zalicza robotykę, szachy i książki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Diana Ryściuk

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości